Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
#1253
Ahoj,

narazil som na tento projekt a napadlo ma, že kritika sa hodí. Tak teda poďme nato. Asi len spomeniem že primárna cieľovka sú realitky a realitní makléri. V kritike ma zaujíma asi všetko. Komentujte grafické prevedenie, zrozumitelnosť obsahu, ale aj technické poznáky k UX/UI. Trochu bojujeme s organickým trafficom, tak aj SEO orientované komentáre budú fajn.

web: https://4reals.cz

V prípade že som tu toho napísal málo, rád doplním čo bude treba.

Dík!
Robo
#1258
Web jak z roku 99, kde se dělalo grafické pozadí a na to text.

Tohle dělal člověk bez grafického citu a pokud nabízíte služby, které se s grafikou pojí, měla by být grafika webu na prvním místě. Ne takovej maglajz. :devil: :mad: :devil:
#1271
Dobrý den,
máte někde na webu možnost překliknout mezi jazykovou mutací? Nějak jsem to nenašel a odhlalil jen podle "škaredých url" v češtině :-) To také může být jeden z důvodů špatného seo.

A na první pohled jsem pochopil, že cílovka jsou spíše obyčejní lidé, kteří chtějí 3D vizualizaci než realitka. Toto realitku asi nezaujme, i když i tam jsou lidé. :-)

S pozdravem Jiří Franěk
https://profiturbo.cz

Prosím o kritiku webu profiturbo cz - Děkuji velic[…]

www.profibusinessman.webnode.cz

Ahoj. Rad bych se jako samostatny makler odklonil […]

bukoza.eu

Zdravím, zaujímala by ma kritika nášho firemného w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz