Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Filip Novák
Tak hlavní strana a hned všechno špatně. Neda všechno ne, menu se asi povedlo... ale to ostatní.. ufff.

1.) V hlavním mega slideru je claim na zimní pneumatiky za nejnižší ceny. A kde jsou ty ceny? To by mělo být zřejmé bez jakéhokoli scrolování dolů, když tím zaplníte více jak polovinu obrazovky. Navíc pneumatiky nejsou rovnoměrně natočené, a když už je každá jinak, tak to nemá posloupnost. :ninja:

2.) Textová chyba v docela viditelném prvku (NEJPRODÁVANÉJŠÍ) :mad:

3.) Produktové tagy se překrývají špatně a narušuje to estetiku webu :sick:

Obrázek
od Filip Novák
Pánové, tohle je tak odfláknutej web v PrestaShopu, to jsem ještě neviděl. A to v PrestaShopu dělám denně. Amatérské nasazení šablony, nepřeložené, estetika úplně mimo, invertované tlačítka do černé - proboha proč takové základy neopravíte a až pak to nehodíte na kritiku webu. Je jasný, že vás tady každej rozseká. :nerd:

V košíku se tu nenačítá obrázek:

Obrázek

Na detailu produktu to není přeložené do češtiny:

Obrázek

Mazací plány http://www.adily.cz/content/6-mazaci-plany neobsahují pro jistotu žádné obrázky:

Obrázek

Tohle je bída. :beaten: Opravit, dát dopořádku. Pusťte na to někoho způsobilého, který si po sobě práci zkontroluje.
od emmartis
Děkuji za rychlou kritiku.

Je zájímavé, že jeden internetový obchod tady na kritikawebu je v základní šabloně od Prestashopu a to jste tak nezkritizovali. Nevím, jak tedy můžete říct, že je to nejhorší co jste viděl.

Některé chyby jsem již odstranil.

Chtěl bych se zeptat jaká je tedy optimální velikost slideru? Když ten můj je mega?

Děkuji
od Filip Novák
No, tak můžete být rád, že se vašemu případu věnuji více. Pokud máte pocit, že jsem psal, že to je nejhorší (nevím teda kde, psal jsem, že to je odfláknuté - což je), tak tady asi není účelem dělat žebříček co je horší a co ještě horší. Dobré to prostě není a opravy které tam bylo nutné udělat byli viditelné pouhým letmým projitím a nikdo to předtím neopravil. Proto jsem uvedl termín "odfláknuté".

Optimální velikost hlavního slideru neznám, myslím že se používá "dle zvyklosti" a pokud plní svůj účel, může být i přes celou obrazovku. Proč ne.
od Filip Novák
Co se týče toho předchozího "jiného" eshopu v základní PrestaShop šabloně.. tam do toho alespoň nevrtali, takže to funguje, obrázky se načítají a nic nechybí. U vás je to naopak rozvrtané a nedodělané, jak od studenta, který se v tom teprve učí dělat. Proto je lepší základní šablona, než rozvrtaná ve stavu, který narušuje průchodnost eshopem.

Slider nyní vypadá výškou lépe. Ještě tedy obsah poladit.
od Camillus
Předchozí kritika zněla opravdu asi tvrdě, ale pravdou je, že ty chyby zde skutečně jsou.

Natočení pneumatik ve slideru se může zdát jako malichernost, ale tyto detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi dobrou a špatnou grafikou. Také souhlasím s tím, že ceny by měly být ve slideru uvedeny, jde o skutečně podstatnou informaci, pokud chcete přilákat zákazníky.

Ještě bych dodal. V patičce stránky je plugin pro facebook, esteticky ale jeho pozice narušuje jinak dobře vypadající zbývající část.

Zabrousím ale ještě do mého hlavního oboru. Podíval jsem se také na smluvní podmínky. Ty by asi byly na delší dobu, ale nebudu zde podrobnostmi nudit. Snad jen to, co by zarazilo i neprávníka. Stále v nich odkazujete na zákon 40/1964, Sb, občanský zákoník a zákon 513/1991, Sb. obchodní zákoník. Oba uvedené zákony byly přitom zrušeny účinností zákona 89/2012, Sb. občanského zákoníku (tzv. Nový občanský zákoník) dne 1. ledna 2014. A odkazujete na ně i přesto, že v závěru VOP uvádíte, že tyto smluvní podmínky, cituji "nabývají platnosti a účinnosti dne 1.1.2015".

A překvapila mne také rozhodčí doložka ve VOP stanovující rozhodcem konkrétní osobu :bored: . I když se opět vyhnu konkrétním námitkám vůči VOP, sám bych jako zákazník s Vámi na základě těchto podmínek silně váhal obchod uzavřít.

Doporučuji tedy zaměřit se nejen na vzhled a funkce eshopu, ale také na VOP a jejich uvedení do souladu s platnou právní úpravou.
od Lukas Sousek
horni lista

zakaznicka linka - neda se na ni kliknout, takze skype ci mob. tel. nefunguje

policko hledat - je cerne, neni oddeleno pole kam se ma psat zadani, i kdyz tam mate lupu, presto to vidim jako nedostatek.
Ted jsem klikl na tu lupu, hodilo me to vyhledavani - ale kam to mam naspat? Nikde nemuzu najit pole kam by se dalo psat.
Prosim zkuste to i vy ostatni, mozna delam neco spatne.
*na smartphone je v poli pro vyhledavani napsano - vyhledavani. Ale v klasicke verzi to neni

http://www.adily.cz/autodily/1214-valeo ... 98217.html - namatkove jsem vybral nejaky produkt a v polickach pro parametry je vse prazdne, nejake jsou sice uvedeny v popisu. Tak nevim jestli je to dostacujici.

Kontakt - mapa, propojeni s navigaci, stejne jako ten telefon by se hodilo.

Na google nejste bohuzel na prvni strance kdyz jsem vyhledaval pneu, olej a nahradni auto dily. Pomerne hodne z tech top webu ma nejakou pridanou hodnotu - clanky, recenze a podobne.
od Camillus
Lukas Sousek píše:horni lista

zakaznicka linka - neda se na ni kliknout, takze skype ci mob. tel. nefunguje

policko hledat - je cerne, neni oddeleno pole kam se ma psat zadani, i kdyz tam mate lupu, presto to vidim jako nedostatek.
Ted jsem klikl na tu lupu, hodilo me to vyhledavani - ale kam to mam naspat? Nikde nemuzu najit pole kam by se dalo psat.
Prosim zkuste to i vy ostatni, mozna delam neco spatne.
*na smartphone je v poli pro vyhledavani napsano - vyhledavani. Ale v klasicke verzi to neni

http://www.adily.cz/autodily/1214-valeo ... 98217.html - namatkove jsem vybral nejaky produkt a v polickach pro parametry je vse prazdne, nejake jsou sice uvedeny v popisu. Tak nevim jestli je to dostacujici.

Kontakt - mapa, propojeni s navigaci, stejne jako ten telefon by se hodilo.

Na google nejste bohuzel na prvni strance kdyz jsem vyhledaval pneu, olej a nahradni auto dily. Pomerne hodne z tech top webu ma nejakou pridanou hodnotu - clanky, recenze a podobne.

Mohu potvrdit problém s vyhledáváním. Po kliknutí na lupu se dostanu na stránku vyhledávání. Dokonce je jasné kam psát, ale psát do políčka nejde.
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz