Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Filip Novák
Nahoře vlevo se mi vepisuje nějaký text: google6736007a2b7ea9bb

Překryvné vrstvy při přejezdu myší u hodnocení jsou velmi rušivé a kryjí značný prostor stránky. Je to skutečně tak důležitý prvek, že je tak vyzdvihován?
od Lukas Sousek
*mobilni pripojeni

Ten text google a moc pismenek je nahore tez i kdyz nic neprekryva - nemelo by to tam byt.

Blog Zuzy - chtelo by to nejake logo, nejak ten napis alespon trosku graficky upravit, kdyz uz nic vic.

Absence Menu - web je jedno dlouhe rolovani, rozdeleni clanku na strany a nebo do nejakeho poradniku by ulehcilo a zprehlednilo orientaci.

Chapu spravne - REKLAMY tam asi jsou nastavene automaticky, web je pres nejaky redakcni system vytvoren kde se jen zaregistrujete a fungujete jako napr. Webgarden a pod?

Pokud mate v clanku odkaz na jine stranky - udelejte je proklikavaci a ne jako hned v tom prvnim clanku (Zivot je divadlo)

Blog pise zrejme nejaka Zuzka - kdo je to, proc ten blog pise? Dulezite info, nenasel jsem.

Az uplne dole pri rolovani jsou nejake ty veci jako nejnovejsi clanky nebo co. Potom nejake ,, uredni,, predstaveni se Zuzany... . Chybi tomu prehledny koncept.

A pri rychlem rolovani se text s clanky obcas ukazuje se zpozdenim cimz se do popredi dostava pozadi. To pazadi bych zmenil, popripade odstranil.
Prosku to odlehcit.
od David Navrátil
Volba jazyků je podle mě celkem nešikovně umístěna a tím pádem zbytečně dělá menu masivním. Headeru by nškodilo nějaké oživení a například i volbu jazyků přemístit do něj.

Vadí mi celkem dlouhé načítání jednotlivých stran.
U pracovní příležitosti mi panel pro fcb, twitter, atd... částečně překrývá obsah webu a tím pádem nepřečtu začátky vět.

Info jako by neexistovalo.
O MNE: není tam nic o vás, jen pár textů. Chybí mi ten osobní přístup na jaký sem u blogerů zvyklý. A pod obrázky se mi zobrazuje:
[skillwrapper type=”bar”]
[skill title_background=”#f7a53b” bar_foreground=”#f7a53b” bar_background=”#eeeeee” percent=”90″ title=”WordPress”]
[skill title_background=”#6adcfa” bar_foreground=”#6adcfa” bar_background=”#eeeeee” percent=”85″ title=”Joomla”]
[skill title_background=”#fa6e6e” bar_foreground=”#fa6e6e” bar_background=”#eeeeee” percent=”95″ title=”Originálne darčeky”]
[skill title_background=”#336699″ bar_foreground=”#336699″ bar_background=”#eeeeee” percent=”97″ title=”Zdravie a krása”]
[/skillwrapper]

Celkově mi tento blog připadá moc pomalý a načítá tolik věcí, že se některé ani nenačtou.

Jak to myslíš? Studenti podle tebe nejsou dobrá cí[…]

Prosím o kritiku webu, srozumitelnost objednávkové[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz