Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Bylinková holka
Prosím o hodnocení blogu. Obsah budu ještě pilovat a upravovat, místo fotografií tam mám většinou etikety s popisky, které jsou vyhodnocovány jako obrázky a ani překladač mi je nepřekládá, což mi vadí hlavně proto, že polovina návštěvníků jsou cizinci. Chtěla bych v budoucnu psát víc článků o původu bylin a pojmout celý blog jako herbář a receptář, popř. někdy v budoucnu nabídnout firmám které prodávají přírodní produkty reklamní plochu. Videa a převzaté citáty jsou tam hlavně pro lidi, kteří jsou na dně, v depresi a myslí si, že mají nejhorší osud ze všech. Příběhy lidí, kteří jsou na tom milionkrát hůř by jim měli pomoci. Zatím si nejsem jistá jestli to tam budu nechávat. Váš SEO test mi vyšel asi na 50%, na chybách samozřejmě zapracuju a sleduju Zeptej se Filipa a pořád se učím... Ráda bych znala názor nějakého odborníka.
Vánoční appka Tomikup.cz

toto menu a to překlikávání obrázků je strašne agr[…]

AxeCapital.ac

Děkuji předem, snad to uneseme :d

Free online test webu na SilaSEO.cz