Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Dogva
Dobrý den,
poprosil bych o zpětnou vazbu na inzertní postál cz.Dogva.com - štěňata na prodej. Stránka je mezinárodní inzerce psů a toto je její česká lokalizace.

Když budete hodnotit stránku, zaměřte se na těchto 6 sekcí
- Úvodní stránka (rozložení prvků)
- Stránka kategorie např. plemene Pomeranian (informace ve výpisu - přidat / ubrat něco)
- Formulář na přidání inzerátu (je vše dostatečně jasné, jak na vás působí)
- Stránka samotného inzerátu (rozložení prvků)
- Profil chovatelské stanice a chovného psa (přidat / ubrat ještě nějaké informace)

Celková filozofie inzerce psů Dogva.com:

Chovatelé psů mohou přidávat nové inzeráty bezplatně. Hned se jim udělá i nové uživatelské jméno a heslo. Také mohou přidat i svou chovatelskou stanici a chovného psa (v případě zájmu na krytí).

Jsem zvědavý na vaše podněty
Moc nerozumim proc ten rozdil mezi DOGVA a PESVA. Je to totozne ne? A i kdyz klilam na odlaz PESVA odkaze me to opet na DOGVA. Dva odkazy, jedna vec.

Reklama, to neni nikdy dobre, navic to ukazuje nejakou pofiderni seznamku. Nic spolecneho se psy.

Cekal bych i nejake clanky, pripadne rady jak se starat o stenata, neco v tom duchu.
Cele to schema pusobi trosku zhluknute a tezce.
Chtelo by to graficky odlehcit.

Je tam inzerat na ,, rucni zvysil Anglicky buldog stenata,,. Tak tomu absolutne nerozumim. Rucni zvysil? Chapu ze inzeraty nezadavate vy. Ale jen me nepada o co jde? Nebo pouzivate i nejake automaticke prekladace z jinych webu?

Co se mi libi ze se web prizpusobil velikosti velikosti displeje smartphone.
od Dogva
Moc nacpaný vše na sobě. Texty nedýchají. Menu nalepeny moc.
Zvětšit prostor mezi prvky designu - dobře, díky, to bylo užitečné
Barva - příšernost. Dost odfláknutý design, působí to až odpudivě. Tady bych ani nic neinzeroval.
Jdi do prdele.
od Dogva
Moc nerozumim proc ten rozdil mezi DOGVA a PESVA. Je to totozne ne? A i kdyz klilam na odlaz PESVA odkaze me to opet na DOGVA. Dva odkazy, jedna vec.
Kdes to našel? To je přesměrování ze staré domény.
Reklama, to neni nikdy dobre, navic to ukazuje nejakou pofiderni seznamku. Nic spolecneho se psy.
Reklama je Adsense, z něčeho to žít musí.
Cekal bych i nejake clanky, pripadne rady jak se starat o stenata, neco v tom duchu.
V TODO seznamu mám "přidat články, forum a události."
Cele to schema pusobi trosku zhluknute a tezce. Chtelo by to graficky odlehcit.
jj
Je tam inzerat na ,, rucni zvysil Anglicky buldog stenata,,. Tak tomu absolutne nerozumim. Rucni zvysil? Chapu ze inzeraty nezadavate vy. Ale jen me nepada o co jde? Nebo pouzivate i nejake automaticke prekladace z jinych webu?
To jsou kamerunský podvodníci :-) Už je mažu.
Co se mi libi ze se web prizpusobil velikosti velikosti displeje smartphone.
:-)
Nasel jsem to uplne dole, je tam vice odkazu a mimo to i ten PESVA

Copyright © 2010 - 2015 PESVA.cz •Podmínky užívání • O nás • Banery a ikonky •PRO • Kontakt • Nahoru ⇈
Jdi do prdele.
Pokud nedokážeš ustát kritiku, proč sem lezeš. Chceš to snad jen pochválit? Vulgární výrazy jsou zde nepřípustné. Očekávám, že se tu všem omluvíš a již se to nebude opakovat.
Tak dle mého názoru uspořádání webu je podobné jako nástěnka někde v call centru, prostě přecpané informacemi(ale tam je jedno jaké "číslo vytáhnou"). Trochu víc prostoru jednotlivým věcem by určitě neuškodilo. Použití záložek jako je např.: O nás, atd.... určitě webu ulehčí.

Požití barev a prvků je s prominutím hrozné. Určitě bych si vzal příklad z ostatních webů, kde se najdou stejně jednoduché, ale díky použitým prvků krásné a přehledné weby.
od Dogva
Nasel jsem to uplne dole, je tam vice odkazu a mimo to i ten PESVA

Copyright © 2010 - 2015 PESVA.cz •Podmínky užívání • O nás • Banery a ikonky •PRO • Kontakt • Nahoru ⇈
To mi uniklo, už je to opraveno. Ještě jednou díky.
od Dogva
Tak dle mého názoru uspořádání webu je podobné jako nástěnka někde v call centru, prostě přecpané informacemi(ale tam je jedno jaké "číslo vytáhnou"). Trochu víc prostoru jednotlivým věcem by určitě neuškodilo. Použití záložek jako je např.: O nás, atd.... určitě webu ulehčí.

Požití barev a prvků je s prominutím hrozné. Určitě bych si vzal příklad z ostatních webů, kde se najdou stejně jednoduché, ale díky použitým prvků krásné a přehledné weby.
Až skončí vývoj, co tam vlastně chci mít (jaké pole ...), tak to dostane UX redesign. Která barva ti tam tak nejvíc kope?
Vánoční appka Tomikup.cz

toto menu a to překlikávání obrázků je strašne agr[…]

AxeCapital.ac

Děkuji předem, snad to uneseme :d

Free online test webu na SilaSEO.cz