Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Velmi dobře odvedená práce co se týče prvního dojmu, struktury webu, ovladatelnosti. Spíš tak trochu žasnu, že se to někomu povede udělat tak čistý i pro herní portál, které bývají dost často zaplněné tunou informací, reklamou a sponzory.

Přesto, jsem při proklikání objevil pár nešvarů. Tady je ale potřeba pogratulovat vývojářům za skvěle odvedenou práci. Precizní tvorba URL!

A teď ke kritice :karate:

Na stránce Návody se mi zobrazují nehezké posuvníky:

Obrázek

Facebook stránka obsahuje nekvalitní obrázky. Použijte formát .PNG, obrázky budou ostré a kvalitní.

Obrázek

Navždy se píše dohromady, nikdy ne odděleně:

Obrázek
Kdyby jste nenapsal zde ze se jedna o Minecraft, z webu bych to poznaval dlouho.

Ty zpravy ,, clanky,, jsou rozklikavaci ale to mi prijde zbytecne, jelikoz cely obsah je zobrazen na hlavni strane.
Oproti nadpisu mi prijde text moc v pozadi.

Logo, nejaka hezky, graficky upravena uvodni starana mi tam chybi.
Jaka hra, proc hrat u vas.
Suschi píše:Kdyby jste nenapsal zde ze se jedna o Minecraft, z webu bych to poznaval dlouho.

Suschi, neznáš Minecraft? :laugh:

Jak jako poznával dlouho? Vidím krychle, tak to je jasnej Minecrafťáckej web. Nicméně co se týče compu. Když jsem si to hodil na iPhone 5s, tak vidím, že to fakt může být oříšek o co se jedná.. Symbolika panáčků zmizí a není tam nic co by připomínalo tuto hru. To je fakt.
Filip Novák píše:
Suschi píše:Kdyby jste nenapsal zde ze se jedna o Minecraft, z webu bych to poznaval dlouho.

Suschi, neznáš Minecraft? :laugh:

Jak jako poznával dlouho? Vidím krychle, tak to je jasnej Minecrafťáckej web. Nicméně co se týče compu. Když jsem si to hodil na iPhone 5s, tak vidím, že to fakt může být oříšek o co se jedná.. Symbolika panáčků zmizí a není tam nic co by připomínalo tuto hru. To je fakt.

Prave. Vidis obrazek ale nectes nic o tom. A na smartphone je to total zabite jak pises.

Jinak krychle poznam, to jo. Ale tech her je tolik ze se muze vyskytnout neco podobneho. Ja to nikdy nehral a tak nevim jestli jsou podne hry jako tato. Kde stavis a zabijis nejake, neco.
Jeste me napadlo po precteni pravidel.
Jestli ta forma jakou je to napsano nepusobi az moc autoritativne a nevede k odlakani potencionalnich hracu.
Trosku bych to odlehcil od tvrdych slov. Nekde ubral.

Take proc by k vam mel nekdo prijit. Tim webem vlastne verbujete hrace, takze je to ma motivovat a donutit chtit hrat na vasem serveru.
Filip Novák píše:Tak jako když 21 milionů lidí koupí tu hru, tak to asi bude pár lidí i hrát :D

Podle oficial webu je za den prodá cca 8-9 tisíc kousků.

Prekvapeni... . Neni mozny ne? Technika jde dopredu prece... .
To nepobiram nejak.

Tak jestli to neni FAKE, pomer vydelek vs narocnost = fatal umsatz

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz