Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Filip Novák
Digi píše:Stránky jsem sice jenom rychle proběhl, ale za tu chvilku na mě udělaly dobrý dojem :-) Jsou přehledné, dobře čitelné, a na telefonu taky v pohodě :-) Ale víc k tomu asi řeknou zdejší odborníci :-D ;-)

Digi, každý názor se počítá :) Jsem rád, že se aktivně zapojuješ, budiž ti to k dobru. :-)
od Filip Novák
Obrázek

Při rozlišení tabletu (něco kolem 1024px) se menu chová dost nepřizpůsobivě :cry:

Sám jsem dělal podobnou strategii minulý rok pro eshop se svatebními dekoracemi a můžu doporučit rozvinou více blog, který nyní zeje prázdnotou. Je před Vámi mnoho strategických příležitostí, které ale ve free analýze nemůžu rozvést podrobněji. :emo:

Ceník mi přijde rozumně nastaven za kvalitu, kterou máte.
od Tomáš
Zdravím.
Díky za komentáře. Menu jsem změnil, už by to mělo být ok. A co se týče blogu, tak ten byl spuštěn včera a ten jeden post jsem dělal já a na další už mám blogerku, takže se do toho musí dostat. Co obnáší placená kritika? Díky za info? T.
od Filip Novák
Tomáš píše:Zdravím.
Díky za komentáře. Menu jsem změnil, už by to mělo být ok. A co se týče blogu, tak ten byl spuštěn včera a ten jeden post jsem dělal já a na další už mám blogerku, takže se do toho musí dostat. Co obnáší placená kritika? Díky za info? T.

To je rychlost! Menu už je supr.

Placená kritika by pro Vás konkrétně mohla obsahovat spíš doporučení ke strategii získávání zajímavých pozic na okolní klíčová slova. V podstatě mohu použít strategii, která se mi již osvědčila u jiného klienta. Tento klient už není pod mojí agenturou, protože se mu narodilo druhé dítě a jeden business chtěl prodat. Strategii a web, který jsem vytvořil má nyní jiná majitelka, která to nepochopila a trvala si na tom, že si to chce spravovat svépomocí. :-) Btw. Do měsíce o mnou vytvořené pozice přišla, ale mám výsledky. Za půl roku cca 4500 nových přístupů do eshopu díky mému publikačnímu plánu.

Mám tedy volné ruce a mohu využít reálné zkušenosti pro Váš projekt. Co se týče webu, tak tam bych viděl spíše minimální změny. Něco ale přece, aby se focení lépe prodávalo (rychleji).

Spíš mě můžete kontaktovat na emailu info@silawebu.cz a zašlu i statistiky, kterých jsem dosáhl u jiných fotografů, kde už si také mohou vystačit sami se zakázkami. ;-)
od Lukas Sousek
V kontaktu je ta mapa jen jako obrazek. Nejde ji oddalit ani prokliknout na google maps.
Tel. kontakt neni proklikavajici (kdyz mail a web ano tel. by mel byt take)

O vas - ne u vsech je popis.

Fotografie se presmeruji na instagram. Nebylo by pohodlnejsi pro navstevnika mit vse na jednom miste?
od Camillus
Na mě stránky působí opravdu příjemným dojmem. Jak po stránce vzhledu, barevnosti i použitých snímků.

Jen co se týká loga. To je hezky koncipované, ale zdá se mi trošku malé, takže tu část "na svatbu" jde přečíst hůř. Možná bych z něj oddělal rámeček, který je tam podle mého tak trošku navíc.

V ceníku - který je jinak přehledný a jasný - mi nesedí na dvou místech oddělující proužky na sebe, což v jinak uhlazeném vzhledu působí rušivě.

Dobré jsou texty. Krátké, výstižné a myslím i přesvědčivé pro potencionálního zákazníka.
od Tomáš
Filip Novák píše:
Tomáš píše:Zdravím.

To je rychlost! Menu už je supr.

Placená kritika by pro Vás konkrétně mohla obsahovat spíš doporučení ke strategii získávání zajímavých pozic na okolní klíčová slova. V podstatě mohu použít strategii, která se mi již osvědčila u jiného klienta. Tento klient už není pod mojí agenturou, protože se mu narodilo druhé dítě a jeden business chtěl prodat. Strategii a web, který jsem vytvořil má nyní jiná majitelka, která to nepochopila a trvala si na tom, že si to chce spravovat svépomocí. :-) Btw. Do měsíce o mnou vytvořené pozice přišla, ale mám výsledky. Za půl roku cca 4500 nových přístupů do eshopu díky mému publikačnímu plánu.

Mám tedy volné ruce a mohu využít reálné zkušenosti pro Váš projekt. Co se týče webu, tak tam bych viděl spíše minimální změny. Něco ale přece, aby se focení lépe prodávalo (rychleji).

Spíš mě můžete kontaktovat na emailu info@silawebu.cz a zašlu i statistiky, kterých jsem dosáhl u jiných fotografů, kde už si také mohou vystačit sami se zakázkami. ;-)

Zdravím Filipe. Já nějaký ten plán na projekt mám. Vše je ještě ve fázi budování. A hlavně je to o lidech. Každopádně tato nabídka není marná a až budu mít trochu volného času, tak se ozvu. Díky Tomáš
od Tomáš
Suschi píše:V kontaktu je ta mapa jen jako obrazek. Nejde ji oddalit ani prokliknout na google maps.
Tel. kontakt neni proklikavajici (kdyz mail a web ano tel. by mel byt take)

O vas - ne u vsech je popis.

Fotografie se presmeruji na instagram. Nebylo by pohodlnejsi pro navstevnika mit vse na jednom miste?

Zdravím Sushi. Díky za poznatky. Mapu jsem předělal i když pro mě byla lepší bez pohybu kvůli scrollování. Furt jsem přemýšlel proč ten proklikávající telefon. Jasný, chápu ... smartphony :) Díky, opraveno.

O nas - doplněno.

Jen nevím jaké fotografie se přesměrují na instagram. To dole je záměrně přesměrování na Insta. Díky Tomáš

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz