Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Camillus
Hezký den,

rád bych ke kritice předložil osobní web. Prezentovat má jednotlivé práce a dlouhodobé či krátkodobé fotografické projekty. Doplněný má být o blog a případně další činnosti jako jsou pořádané workshopy. Má prezentovat zejména práce, proto tam záměrně není osobní představení nebo něco v tomto smyslu. Tolik asi základní idea webu.

Původní zamýšleným jazykem byla angličtina. Tento záměr jsem změnil. Dosud není přeloženo několik nadpisů. na tom se pracuje. V kontaktu zakrývají ikonky část kontaktních údajů, email i telefon. Další chyba o níž vím je logo při zobrazení na mobilním telefonu ve vertikální poloze, kdy zakrývá ikonky pro menu i sociální sítě.

Jedna z věcí, o jejíž zodpovězení bych poprosil je rychlost načítání. Za další podněty a názory budu vděčný. Děkuji

Samotný web je tedy zde
http://www.kamilcervinka.eu
od Lukas Sousek
No... zajimave provedene. Kdyz pominu velkou neprizpusobivost na smatrphone.

Ty ruzne texty na webu, napr. to o tom ze kdyz nekdo pracuje vic jak 50h tydne... . Co je cele nebo ta studie nekde pokracuje?
Souvisi to nejak s praci fotografa a nebo tam maji byt nejake zajimavosti navic? Jevi se to ze se to da rozkliknout ale nejde mi to. A to rozdeleni v dolni polovine mi prijde lehce neprehledne.

Workshop, odkaz je tam na jiny web. Ale ten kurz delate vy jestli se nepletu. Alespon z toho co jsem se docetl.

v Kontaktu - vas e-mail neni videt cely, jeho zacatek zakryva obrazek obalky. Neni rozklikavajici, stejne tak telefon.

Galerie neni moc obsahla - nevim zda je to zamer.
od Camillus
Pěkný web, ale při výměně slideru, tmavé pozadí menu zmizí a je transparentní - nečitelné.

Obrázek
Ano, vím. Horní pásek je průhledny a u světlých fotografií to bohužel dělá problém.Musela by se vybírat fotografie s tmavou horní částí, což není vždy možné. Spoléhám tak zatím na to, že se rolovaním dolů podklad menu zatmaví.
od Camillus
No... zajimave provedene. Kdyz pominu velkou neprizpusobivost na smatrphone.

Ty ruzne texty na webu, napr. to o tom ze kdyz nekdo pracuje vic jak 50h tydne... . Co je cele nebo ta studie nekde pokracuje?
Souvisi to nejak s praci fotografa a nebo tam maji byt nejake zajimavosti navic? Jevi se to ze se to da rozkliknout ale nejde mi to. A to rozdeleni v dolni polovine mi prijde lehce neprehledne.

Workshop, odkaz je tam na jiny web. Ale ten kurz delate vy jestli se nepletu. Alespon z toho co jsem se docetl.

v Kontaktu - vas e-mail neni videt cely, jeho zacatek zakryva obrazek obalky. Neni rozklikavajici, stejne tak telefon.

Galerie neni moc obsahla - nevim zda je to zamer.
AD Smartphone: Co přesně myslíte nepřizpůsobivostí? Věděl jsem o tom, že se citace zobrazují s bílým pozadím a ne žlutým, jak by to mělo být. Vím také o logu a jeho délce. Zvažuji co s tím. Po vašem upozornění jsem si všiml, že se jednotlivé položky na hlavní stránce chovají jen jako obrázky bez odkazování. Toto tím bylo myšleno?

AD Texty: Věnuji se jak fotožurnalistice tak žurnalistice psané. S tohoto důvodu předpokládám, že se texty na blogu budou zabývat i různými zajímavostmi. Jednou se nebudou týkat uveřejněných fotografií na webu, jindy zase budou navazovat na krátké texty u jednotlivých fotosérií.

V případě vámi zmíněného textu jde o krátkou zprávu, která mě zaujala a zdála se mi zajímavá. Je pravou, že by zde mohl být odkaz na závěrečnou zprávu výzkumu. Děkuji za připomínku. Doplním jej.

Rozkliknout by ale jít měl. Zkoušel jsem to a šlo mi to.

AD Workshop: Ano, dělám jej já. Odkaz je na web, přes který jej také nabízím. Navrhujete jinou alternativu?

AD Kontakt: O ikonkách vím, jen se mi nedaří je zatím změnit. Rozklikávací nejsou. Myslel jsem že ano, na androidu mi totiž rozklinout šly, tak jsem měl za to, že půjdou i na počítači. Není tomu tak. V prohlížeči androidu se mi ale zase kontakty zobrazují celé, bez překrývání ikonkami. Ty tam jsou jiné.

AD Galerie: Galerie, ostatně jako další obsah, se bude postupně doplňovat a to včetně přeneseného staršího obsahu z předchozí verze webu. Ten zatím není přenesen celý. Sama Galerie ale zůstane i po doplnění více statickou, s ukázkou několika málo snímků. Důraz chci klást na fotosérie. Jejich aktualizace bude mnohem častější.
od Camillus
.....
.......
Zjistil jsem, že rozklikávání skutečně nefungovalo. Způsobil to update šablony, která ale v nové verzi vyžadovala update jednoho z pluginů. Teď již rozklikávání funguje. Alespoň na klasickém počítači.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Free online test webu na SilaSEO.cz