Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Camillus
Hezký den,

rád bych ke kritice předložil osobní web. Prezentovat má jednotlivé práce a dlouhodobé či krátkodobé fotografické projekty. Doplněný má být o blog a případně další činnosti jako jsou pořádané workshopy. Má prezentovat zejména práce, proto tam záměrně není osobní představení nebo něco v tomto smyslu. Tolik asi základní idea webu.

Původní zamýšleným jazykem byla angličtina. Tento záměr jsem změnil. Dosud není přeloženo několik nadpisů. na tom se pracuje. V kontaktu zakrývají ikonky část kontaktních údajů, email i telefon. Další chyba o níž vím je logo při zobrazení na mobilním telefonu ve vertikální poloze, kdy zakrývá ikonky pro menu i sociální sítě.

Jedna z věcí, o jejíž zodpovězení bych poprosil je rychlost načítání. Za další podněty a názory budu vděčný. Děkuji

Samotný web je tedy zde
http://www.kamilcervinka.eu
od Lukas Sousek
No... zajimave provedene. Kdyz pominu velkou neprizpusobivost na smatrphone.

Ty ruzne texty na webu, napr. to o tom ze kdyz nekdo pracuje vic jak 50h tydne... . Co je cele nebo ta studie nekde pokracuje?
Souvisi to nejak s praci fotografa a nebo tam maji byt nejake zajimavosti navic? Jevi se to ze se to da rozkliknout ale nejde mi to. A to rozdeleni v dolni polovine mi prijde lehce neprehledne.

Workshop, odkaz je tam na jiny web. Ale ten kurz delate vy jestli se nepletu. Alespon z toho co jsem se docetl.

v Kontaktu - vas e-mail neni videt cely, jeho zacatek zakryva obrazek obalky. Neni rozklikavajici, stejne tak telefon.

Galerie neni moc obsahla - nevim zda je to zamer.
od Camillus
Filip Novák píše:Pěkný web, ale při výměně slideru, tmavé pozadí menu zmizí a je transparentní - nečitelné.

Obrázek

Ano, vím. Horní pásek je průhledny a u světlých fotografií to bohužel dělá problém.Musela by se vybírat fotografie s tmavou horní částí, což není vždy možné. Spoléhám tak zatím na to, že se rolovaním dolů podklad menu zatmaví.
od Camillus
Lukas Sousek píše:No... zajimave provedene. Kdyz pominu velkou neprizpusobivost na smatrphone.

Ty ruzne texty na webu, napr. to o tom ze kdyz nekdo pracuje vic jak 50h tydne... . Co je cele nebo ta studie nekde pokracuje?
Souvisi to nejak s praci fotografa a nebo tam maji byt nejake zajimavosti navic? Jevi se to ze se to da rozkliknout ale nejde mi to. A to rozdeleni v dolni polovine mi prijde lehce neprehledne.

Workshop, odkaz je tam na jiny web. Ale ten kurz delate vy jestli se nepletu. Alespon z toho co jsem se docetl.

v Kontaktu - vas e-mail neni videt cely, jeho zacatek zakryva obrazek obalky. Neni rozklikavajici, stejne tak telefon.

Galerie neni moc obsahla - nevim zda je to zamer.

AD Smartphone: Co přesně myslíte nepřizpůsobivostí? Věděl jsem o tom, že se citace zobrazují s bílým pozadím a ne žlutým, jak by to mělo být. Vím také o logu a jeho délce. Zvažuji co s tím. Po vašem upozornění jsem si všiml, že se jednotlivé položky na hlavní stránce chovají jen jako obrázky bez odkazování. Toto tím bylo myšleno?

AD Texty: Věnuji se jak fotožurnalistice tak žurnalistice psané. S tohoto důvodu předpokládám, že se texty na blogu budou zabývat i různými zajímavostmi. Jednou se nebudou týkat uveřejněných fotografií na webu, jindy zase budou navazovat na krátké texty u jednotlivých fotosérií.

V případě vámi zmíněného textu jde o krátkou zprávu, která mě zaujala a zdála se mi zajímavá. Je pravou, že by zde mohl být odkaz na závěrečnou zprávu výzkumu. Děkuji za připomínku. Doplním jej.

Rozkliknout by ale jít měl. Zkoušel jsem to a šlo mi to.

AD Workshop: Ano, dělám jej já. Odkaz je na web, přes který jej také nabízím. Navrhujete jinou alternativu?

AD Kontakt: O ikonkách vím, jen se mi nedaří je zatím změnit. Rozklikávací nejsou. Myslel jsem že ano, na androidu mi totiž rozklinout šly, tak jsem měl za to, že půjdou i na počítači. Není tomu tak. V prohlížeči androidu se mi ale zase kontakty zobrazují celé, bez překrývání ikonkami. Ty tam jsou jiné.

AD Galerie: Galerie, ostatně jako další obsah, se bude postupně doplňovat a to včetně přeneseného staršího obsahu z předchozí verze webu. Ten zatím není přenesen celý. Sama Galerie ale zůstane i po doplnění více statickou, s ukázkou několika málo snímků. Důraz chci klást na fotosérie. Jejich aktualizace bude mnohem častější.
od Camillus
Lukas Sousek píše:.....
.......

Zjistil jsem, že rozklikávání skutečně nefungovalo. Způsobil to update šablony, která ale v nové verzi vyžadovala update jednoho z pluginů. Teď již rozklikávání funguje. Alespoň na klasickém počítači.
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz