Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Digi
Zdravím,

chtěl bych požádat o kritiku webu Digitips.cz. Píšu články zaměřené na různé užitečné webové nástroje a služby, které používám nebo mě zkrátka zaujmou a líbí se mi. Je to můj první webový projekt. Budu rád, pokud napíšete nějaké nápady na zlepšení ať už co se týče designu, tak třeba i samotných článků apod. Díky

Hezký den :-)
od Lukas Sousek
Dobra domena.

Clanky bych si umel predstavit lepe odlenele jeden od druheho, trosku jsem ztracel prehled co k cemu patri.
Rychlost nacitani ok.

Rubrika ,, o webu,, v tom popisu mate vypsane cele odkazy na Twitter, FB,...
A kdyz se sjede uplne dolu jsou tam obrazkove odkazy FB, Twitter, ... . Ty cele vypsane nepusobi moc hezky. Takova neesteticka duplicita.

Take me trosku zarazilo to jak he napsane datum k clankum. (Cec, Cer,..)
Jsem nad Cec musel dve vteriny hledet co to je, nez mi to doslo. Pokud to ctou slovaci napr, muzou mit problem nekteri.

Barevne rozliseni nadpisu a textu nad nim. (U prehledu clanku). Kdyz najedu prstem na nadpis clanku, obarvi se modre, tudiz stejnou barvou jako text nad nim. Zde se take ztraci prehled.

*zkouseno na Android
od Filip Novák
Možná až moc zvednutý header s tím nápisem, musí se pak scrollovat a nemuselo by to být. Něco takového si dovedu představit, pokud se hraje na značku, ale tady není ani logo.

Ale chápu, že to je Affiliate stránka, viz ty tipy co se přesměrují na partnera.

Chválím využití YOAST pluginu. ;-)
od Digi
Děkuju za dobré připomínky :-) Podívám se na to a zkusím některé věci upravit (jestli to bude v mých silách, dovolí to šablona atd.) U některých aplikací, které to podporují jsem zkusil nasadit affil, aby případně vygeneroval peníze na provoz webu. Ale neupřednostňuji tyto aplikace před ostatními a důležitější je pro mě především to, zda je daná služba kvalitní, dobře se mi používá atd. Kdyby vás ještě něco napadlo, budu rád za další nápady na zlepšení :-)
od Filip Novák
Digi píše:Děkuju za dobré připomínky :-) Podívám se na to a zkusím některé věci upravit (jestli to bude v mých silách, dovolí to šablona atd.) U některých aplikací, které to podporují jsem zkusil nasadit affil, aby případně vygeneroval peníze na provoz webu. Ale neupřednostňuji tyto aplikace před ostatními a důležitější je pro mě především to, zda je daná služba kvalitní, dobře se mi používá atd. Kdyby vás ještě něco napadlo, budu rád za další nápady na zlepšení :-)

Hmmm že bych vymyslel affil na Kritiku webu? :devil:
od David Navrátil
Líbí se mi obsah článků a to jak jsou věci rozepsané a ukázané.
Spíše bych oživil trochu více vzhled webu, nebo spí header, který mi připadá celkem prázdný.

V záložce o webu bych určitě nepoužíval celé odkazy na sociální sítě, ale spíše bych zůstal u ikon popřípadě u zkácených odkazů.
od Digi
Děkuju za názor, podívám se na to :-)

Nechtěl jsem, aby byl web přeplácaný a byly tam věci, které nejsou potřeba. Dříve tam bylo i více barev a prvků, ale působilo to nepřehledně, tak jsem se přiklonil k tomu, jak to vypadá teď. Popis webu upravím :-)

Co se týče headeru, tak tam šablona umožňuje vložit reklamu, což nechci a nevím, co jiného tam dát a jestli by to vůbec šlo :-D Je ale pravda, že ten prostor vypadá nevyužitě. Možná s tím v budoucnu něco vymyslím :-D Ještě jednou díky za dobré připomínky :-)
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz