Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
U hodnocení různých firem je dobré vidět z jaké IP adresy komentáře pochází, protože u podobných "referenčních" webů může často docházet k "mstě" ze strany konkurence. :mad:

Nechápu použití té radioaktivní zelené, s jakým záměrem zrovna taková barva?

Musím pochválit velmi dobrou video prezentaci https://www.youtube.com/watch?v=TJUx5n85VBM
Tohle je vaše silná stránka, měli byste svá videa více prezentovat na webu, tohle lidi přitáhne více než mnoho natlačených bloků textu vedle sebe. :-(

Graficky web "nedýchá" vše je tak nějak blízko u sebe a šedé podkreslení a mnoho posuvníků nudí. Ovladatelnost pak pokulhává někde ruku v ruce se zelenou radioaktivní barvou. :sick:

Kde je prezentace lidí, co stojí za projektem? Našel jsem jen informace o portálu, kde je slohová práce pouze textově. Chybí fotografie týmu, představení majitele, je možné dát např. "Slovo majitele" a pár řádků o "vizi projektu". :angel:

Zatím se mi to zdá neuchopené komplexně, chybí mi tam průhlednost týmu, aktivity a nejsilnější video marketing je až někde v pozadí. :-(

Doporučuji co nejdříve se začít zamýšlet jak posunou videa blíž k lidem a na základě toho vybudovat důvěryhodnost nabídky portálu + získání dalších příznivců formou kreativního zapojení. :-)
Co s nami ziskate - prazdne

Kdo jsme - vubec se tam nepredstavujete

Ta telefonicka hodnoceni - to me celkem zarazi. Skryte cislo akceptovano? Telefonni budka a pokosit konkurenci?

Chapu zamer webu ale take je tam silne misto pr zneuziti v tom jak je to ted nastaveno.

Ip adresy, ICO cisla podnikatelu? Nic takoveho tam nevidim. Popripade propojeni s Twitter uctem a podobne. Ac sam nejsem fanda socialnich siti, trosku to odboura tu anonymitu.

Menu - jde v celku dobre rozkliknout az na policko Kontakt. Jak vam mam zavolat kdyz se nedostanu ani ke kontaktu, jak mate poresene mobilni pripojeni? Vyzkouseno na dvou ruznych Android zarizenich.

*kontakt nalezen v Menu - Informace - Kontakt. (Mate ho v nabidce Menu navic a nefunkcni)
Navic jsem prehledl e-mail a tel. kontakt, je tak moc nahore a nevyrazny.
Pokud vyjdu z podniku a chci ho ohodnotit telefonicky a nebud mit ani proklikavaci tel. cislo na vas, to nejde proste. To je realne jen pres smartphone, nikdo nevola z PC na ulici.

Ta zelena je vcelku provokativni na pohled, firmy natesnani moc na sebe, trosku klaustrofobni.
Zelené na webu mi přijde nešikovně zvolená a celkově uspořádání webu je podobné nástěnce v paneláku kde se lepí vše na jednu hromadu.

Chybí mi tam vaše představení.
Vaše video prezentace by měla být lépe vidět.
Web by to chtě provzdušnit. A zvolit jiné prvky, mě osobně překáží i všudy přítomné posouvání.

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz