Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Jiří Procházka
Dobrý den, prosil bych o nějaký názor ohledně grafiky a tipů, které jsou umístěny na úvodní straně, jestli celkově dobře zapadají do konceptu stránky. Tipy byly přidány nedávno a tak na ně nemám zatím žádné ohlasy.
Zde je URL webu: http://opcebinarni.com/

Děkuji za každý názor a radu.

Přeji hezký zbytek dne ;-)
od Lukas Sousek
Filip Novák píše:Jedná se jen o informační portál, nebo je také možnost "vstoupit do klubu"?

To me zajima take.

Ty odkazy jsou na jine stranky brokeru.
Ty stranky napr. na Android vubec nepasuji, zadne prizpusobeni se.
Pokud temi strankami vydelavate penize doporucuji jako naprostostou nezbytnost nechat si vytvorit mobilni profesionalni web. Konkretne u tohoto typu Business je to nepostradatelne.
od Filip Novák
To je pravda, většina přístupů bude z mobilních zařízení, protože se jedná zejména o lidi v pohybu (mobil, tablet). Je potřeba mít dnes informace k dispozici na všech zařízeních. Jinak půjdou jinam.
od Camillus
Dovolím si také svůj názor.

Co se týká zobrazení na mobilním telefonu, u mě se přizpůsobí až na drobné chyby dobře. Drobnými chybami myslím přesah některých částí mimo zobrazovanou stránku. Platí to například pro logo, respektive heslo v logu.

Po stránce grafiky a přehlednosti na mě nepůsobí stránky zle. Je vyvážená, jednoduchá. Pokud jsem pochopil účel, je tento styl vhodný. Módní výstřelky či nějaká neotřelá grafika by tady asi neměla své místo.

Pokud ale jde o tipy a jejich grafické zobrazení, do vzhledu mi úplně nesedí. Působí v něm trochu nepřirozeně, amatérsky. A řekl bych, že je to asi modrým přechodovým pozadím, možná o ostrými rohy.

Co se obsahu tipů samotných týká. U začátečníků se na rozdíl od dvou ostatních musím jednotlivými články proklikávat? Proč? Je třeba si dle mého uvědomit, že internetový uživatel je tvor pohodlný a k dalším článkům se možná vůbec nedostane, protože jej to přestane bavit.

To platí i k logu. Heslo v něm je na můj vkus poněkud dlouhé. Spojení "binární opce" máte již v názvu. Je nutné aby bylo i v heslu? Nestačilo by pouze "Jak vydělávat na internetu"? Vyřešil by se současně přesah popsaný v úvodu, při zobrazení webu na mobilním zařízení.

To platí i k textům. Úvodní texty tipů bych zjednodušil a zkátil. A udělat je i více motivujícími. Uvádí se, že se o tom, zda bude uživatel číst dále rozhodne během prvních osmi vteřin. Zkuste si sám změřit, kam se za osm vteřin čtení v textu dostanete a pak si sám řekněte, jak moc vás text motivoval.

U tipu pro pokročilé pak ještě upozorním na chybu. Čtvrté slovo v úvodním textu. Mělo by být "nový", nikoli "noví".
od Filip Novák
Jiří Procházka píše:Jak to myslíte "vstoupit do klubu"? Jako začít obchodovat binární opce?

Web je hezky responzivní na mobilu. Jinak z mobilů navštěvuje web menšina lidí.

Ano, mám na mysli vstup do fanklubu této sorty obchodníků. Existuje v tomto nějaký model?

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz