Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Filip Novák
Boční odkazy nefungují.

Slider je šíleně rychlý. Rozptyluje

Celkem přísně nastavené storno podmínky - proč, špatná zkušenost?

Jinak jako landing page ok, ale ceník je nevýrazný, hůř se to čte.
od Lukas Sousek
Hned uvodni foto je spatne (napis Hotel se prolina s pozadim a je hure citelne, navic je to prospikovano sedym rusenim)
Navrhoval bych tu fotku procistit a nebo neco uplne jineho.

Je pravda ze cenik je lehce ,, zapadly,, do stranky.
Napr. u salonku mate slovo Klimatizovano vyrazne vetsi nez ostatni.

Zmenim-li jazyk na Nemcinu - ty obrazkove letaky zustanou v cestine a dalsi text ve vetsim mnozstvi take. Stejne jako odkazy u vaseho vina (prejit na web vinoautstia...) Tomu zadny nemec nebo rakusak nebude rozumnet.

Na smartphone (android) je kompletni Menu na jedne strane, takze muzete rolovat velmi dlouho. (To Menu ale funguje)

Tech chyb je tam celkem hodne :/
od Digi
Já když vstoupím na stránky tak nevím, jestli se mám dříve dívat na vánoční posezení, střed stránky (fotografie) nebo kontatkní údaje vpravo. Taky úplně nechápu, co znamená ten sloupec vlevo. Neustále odvádí mou pozornost. Nejdříve jsem myslel, že jsou to nějaké zpětné odkazy. Celkově se na stránce spíše ztrácím. Ostatní návrhy na zlepšení už asi byly řečeny. Hotel je asi pěkný a moderní, ale nevím, jestli by mě stránky přesvědčily k objednávce...
od Filip Novák
Digi píše:Já když vstoupím na stránky tak nevím, jestli se mám dříve dívat na vánoční posezení, střed stránky (fotografie) nebo kontatkní údaje vpravo. Taky úplně nechápu, co znamená ten sloupec vlevo. Neustále odvádí mou pozornost. Nejdříve jsem myslel, že jsou to nějaké zpětné odkazy. Celkově se na stránce spíše ztrácím. Ostatní návrhy na zlepšení už asi byly řečeny. Hotel je asi pěkný a moderní, ale nevím, jestli by mě stránky přesvědčily k objednávce...

Přesně jak říká Digi, je to prostě zmatek a člověk se víc rozptyluje, než soustředí na to na co by se měl soustředit. = na to, co chcete prodat.
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz