Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od jooke
Filip Novák píše:
jooke píše:...a ktere si pak mohou uzivatele zamluvit..

Jak to myslíte zamluvit? :-/

Zarezervuje si prani, ktere chce uzivateli koupit ;-) Asi jsem to nepopsal uplne srozumitelne :-)
jooke píše:Zarezervuje si prani, ktere chce uzivateli koupit ;-) Asi jsem to nepopsal uplne srozumitelne :-)

Stále to není jasné, prosím vysvětlete, proč bych měl takto konat a jaký užitek z takové vícepráce má být? :bored:
Chapu to tak ze si vyberu darek ktery chci a rozeslu ho nekolila lidem a doufam ze si ho nekdo zamluvi?

Asi jsem na to moc staromodni. Ale o tom asi neni KW aby se starala o napln a vyuziti webu.

Udelal jsem veskerere kroky az k vyberu pranicka, jina osoba si jej zamluvila.
Ale nerozumim tomu proc ho s tim klicem muze zase kdokoliv uvolnit?

Myslim toto: proc mam poslat take klic, kterym si ti lide ten darek mohou zamluvit a zaroven prebirat jeden druhemu?
od jooke
Suschi píše:Myslim toto: proc mam poslat take klic, kterym si ti lide ten darek mohou zamluvit a zaroven prebirat jeden druhemu?

Nevidel jsem duvod proc by to nekdo delal. Aspon jsem se nesetkal, ze by s tim byl problem.
Diky za postreh
Chtěl bych se zeptat zda se na webu bude pracovat dále po grafické stránce?

Prezentace je to hrozná. I když jde jen o aplikaci, tak na webu je strašné moc místa. Ve slideru se vám u některých snímků částečně ztrácí bílí text.
Ty tři ikony pod sliderem mi připadají moc veliké, vůbec tam pod tou modrou nesedí modré dvojité podtržení a font by se dal použít také lepší.

Celá úvodní stránka mi skoro nic neřekne a to by určitě měla. Pokud tam nemáte co dát, tak tam můžete klidně umístit představení aplikace, doplněné o nějaké příjemné fotky. Klidně i napsat proč vás to napadlo, atd...... Pak tam vše nebude muset být tak velké.

Pokud není toto vaše silná stránka, tak bych být vámi použil nějakou, ze začátku klidně i volně stažitelnou šablonu.
Mně osobně by se líbilo tomu projektu vdechnout trochu radosti. Pokud se jedná o takový vizuální produkt, celé to musí držet na úžasné grafice. Momentálně to má asi stejný účinek, jako kdybych zabalil dárek do novin a obtáhl sisálem.
Filip Novák píše:Je tam špatně od-komunikováno to s tím "zamluvením", absolutně nevím o co jde. Ani když jsem si přečetl návod. :cry:

Mel jsem stejny problem. Nebyl jsem si jisty o co jde te zacatku. Asi me dost pletlo to slovo ,, pranicko,,. Pranicko je pro me jako prani k necemu spis. Vlastne jsem to cele pochopil az kdyz jsem podnikl veskere kroky a cele to vyzkousel. Teprve potom u me nastal ten ,, aha,, efekt.

Pritelkyni bych to nikdy neposlal. Ale na hromadne akce mi to neprijde tak koser.

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz