Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Dost se mi tedy klepe stránka, při přejíždění myši a nedělá to dobrý dojem. Je tam moc javascriptu a animací, které jsou spíš ke škodě.

Stránky se otvírají v novém okně - nevím proč.

Dlouho se čeká než stránka najede na druhou co kliknu.

Podotýkám, že to není mým internetovým připojením, mám 94Mbit 8-)
Palie píše:Jaké je doporučení? děkuji

Zapracovat na ovladatelnosti webu, zmírnit ten šílený MEGA MENU banner co sjíždí a celý se to klepe, vyhodit pryč animace, odlehčit webu od zpožďování, vylepšit kód.

Líbí se mi jen to cílení, že to tam je rozděleno na muže a ženy, jinak to je tak špatné na ovládání, že do 10 sec. z webu odcházím a hledám jiný.
Nazev webu nesplnil me ocekavani, misto toho jsem se dostal na klasicke zazitky.
Az na v oddeleni pro muze - striptyz. Slapku pres zazitkovy web? No nevim, jsou snazsi cesty jak k ni prijit.

Jinak vesmes to co psal pan Novak, dlouho se nacita.
Pri prohlizeni stranek jsem z jednoho okna mel po chvilce ctyri.

FB reklama v dolni casti mi prijde zbytecne velka, kolonky (hledat a uzivatel) naopak male v pomeru s ostatnim. Na mobilnim pripojeni je to problem.
Stejne jako nespolehlive fungujici tlacitka na nabidku - zeny/muzi atd.
Hned u menu mi vadí po najetí na položku super velké černé vyskakovací okno kde je pár bílých textů a 3 obrázky, myslím že trochu transparentnosti by tomu neuškodilo. Texty nad měnu se vůči některým obrázkům ve slideru díky své světlosti stávají hůře čitelné.

Animace s přiblížením, roztřesením a rozmazáním není vůbec pěkná, ale na druhou stranu to vystihuje co si člověk pamatuje po rozlučce, když má řádnou opici.

Reklamy na G+ a FCB v dolní části webu mi připadají celkem velké a možná i zbytečné, jelikož je celou dobu mám na panelu na levé straně webu. Jednou by tam dle mého názoru stačili, ono pokud tam ten člověk ten like, nebo sledování dát nechce, tak ani 10 odkazů ho nepřesvědčí.

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz