Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
#309
Za prve mit mobilni verzi, ta chybi i na erbank.cz. To je v dnesni dobe velky nedostatek, kdyz se podivate ma ruskou banku Sberbankcz.cz, sice online banking take nemaji v mobilni verzi ale zbytek ano.

Tel. kontakt nemate proklilavaci a stejne tak e-mail.

Kliknutim na logo banky se nic nedeje, nevim jestli je to ucel ci chyba?

Na ib24 to nenaleznu ale na erbank.cz je dole ,, nevite si rady? Radi vam pomuzeme,, Tak zde je fopaux, je tam tel.kontakt 800... a email, oboje proklikavajici ale nestastne spojene takze se vzdy dostanete na e-mail, nikoliv telefon.

Stranky jsou barevne celkem nezazivne, a zbytecne moc volneho prostoru pod prihlasovacimi udaji zbyva az uplne dolu.
#314
Dobry den,

mate namysli Vami pouzivanou lokalne instalovanou neupdatovanou javu ? Jak to mam provest ? :-)

Tak hlavně neupdatovaná JAVA

Obrázek
Tak to bude prohlížečem Chrome. Ale každopádně to není problém mojí neaktualizované JAVY, protože určitě existují lepší řešení. Pořád to neřeší bezproblémovou přístupnost toho webu, když mi to hlásí problém. Přitom moje ostatní banky takový problém nemají. Hm? Proč tam vůbec máte takto tu JAVU, když to může zařvat komukoli? Věříte si, že si každej hned updatuje verzi, nebo změní prohlížeč? Good luck, ostatní banky touto cestou nejdou, proč asi?
Vánoční appka Tomikup.cz

toto menu a to překlikávání obrázků je strašne agr[…]

AxeCapital.ac

Děkuji předem, snad to uneseme :d

Free online test webu na SilaSEO.cz