Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od apophys
Webová aplikace Tomikup nalezne uplatnění v životě každého z nás.
Rezervace dárků je intuitivní a obdarovaný se o ní nedozví, takže nepřijde o překvapení.

Toliko teorie. Jak se vám aplikace líbí? Co byste změnili?
od Lukas Sousek
Na Julliette se pise jako doplneni informace ze web je mobilni a pro Android. Mam silne opacny dojem. Na trech telefonech s Android funguje mobilni verze ne uplne spravne.

Tlacitko Menu je z poloviny mimo displej a po rozkliknuti neni videt cely text. Az otoceni telefonu na sirku to umoznuje.

Barevne rozlisovani textu mi prijde celkem ok, jen ta modra barva pozadi mi uplne nesedi.ale to je individualni.

Nacita se celkem rychle a zbytek funguje normalne.
Libi se mi ta expanze na E-shopy. Zde mam dotaz - po kliknuti na ,, koupit pozdeji,, se muso zakaznik ehopu znovu registrovat na tomikup a nebo je to reseno jinak?
od Filip Novák
Myslím, že zde je dobře odvedená práce při popisování projektu, jak funguje.

Chybí mi ale vyjádření od jeho uživatelů, jak ho používají, v čem jim přináší výhody. To by hodně zvedlo laťku.

Nevím už jak se mi to podařilo, na něco jsem na stránce kliknul a celá se začernila a nešlo to zrušit, pak až jsem vyjel nahoru, bylo tam něco. Ale když jsem byl zascrolován dole, vypadalo to jako chyba:

Obrázek
od apophys
Ajaj. S touto chybkou jsem se ještě nesetkal. Vypadá to jakoby se po kliknutí na "Začněte používat Tomikup" nezobrazil registrační formulář.

Obrázek

Jinak pár recenzí uživatel jsme na úvodku hodili. Díky za tip. Posbíráme jich víc :-)
od apophys
Suschi píše:Na Julliette se pise jako doplneni informace ze web je mobilni a pro Android. Mam silne opacny dojem. Na trech telefonech s Android funguje mobilni verze ne uplne spravne.

Děkuju za info. Testnu znova. Jakou verzi Androidu používáte?
Jinak pro Android je vyloženě aplikace na Google Store.
Expanze na eShopy: Funguje to tak, že se jednou zaregistrujete na Tomikup a pak dvěma kliknutíma přidáte položku z libovolného shopu na svůj Tomikup.
Výhoda je právě v tom, že se nemusím v každém shopu registrovat a znovu přihlašovat. Takové Tomikup tlačítko můžete mít i mezi záložkami v prohlížeči.

Pro eShopy je výhoda v tom, že nemusí investovat do programování wishlistu a vědí že odkaz na ně se dostane k dalším členům domácnosti.
od apophys
Já teď narušil KritikuWebu :-)
Obrázek
Nepřihlášen jsem kliknul na Vaše jméno v komentáři, byl jsem požádán o přihlášení a pak se to stalo :-)
od Filip Novák
apophys píše:Já teď narušil KritikuWebu :-)
Obrázek
Nepřihlášen jsem kliknul na Vaše jméno v komentáři, byl jsem požádán o přihlášení a pak se to stalo :-)

Popravdě, nenarušil, jen se neprovedl redirect :cry:

Díky za zaslání, podařilo se mi přijít, co to způsobuje. Je to kvůli nedávno zavedených friedly SEO URL a zřejmě mám ve jménu nepovolené znaky, nebo je problém ještě někde v nastavení URL přesměrování.

Mrknu na to, díky za oznámení :) A funguje to když refreshneš a zkusíš znovu? :oops:
od apophys
Není zač :-) Jinak ano, chybka se stále projevuje a to i po refreshi na URL "http://www.kritikawebu.cz/memberlist.php/member/Filip%2520Nov%25C3%25A1k/?mode=viewprofile&un=Filip%20Nov%C3%A1k"
od Filip Novák
apophys píše:Není zač :-) Jinak ano, chybka se stále projevuje a to i po refreshi na URL "http://www.kritikawebu.cz/memberlist.php/member/Filip%2520Nov%25C3%25A1k/?mode=viewprofile&un=Filip%20Nov%C3%A1k"

Super díky moc, to jsem potřeboval, řeším to s technikem. :angel:
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz