Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Ono se těžko kritizuje něco, co na první pohled není komerční záležitost. Podle obsahu článků hádám, že jsi začátečník i s Wordpressem. Nevadí, celkově to na mě (světe div se) vrhlo pozitivní a přátelský dojem. Možná to vyplývá z takové té srdečnosti se podělit i o malé střípky úspěchů jako článek o tom, jak se ti podařilo přidat text do headeru. Jinak pro mě tu není co kritizovat. Nebo počkat.. něco přece. Ta bílá plocha je až moc bílá, trochu v tom ty články plavou. :-)
Zdravim, mam podobny nazor jako pan Novak. Jako hobby web od vas to vidim celkem v pohode.

Jen.. zmatlo me v prvni moment logo, myslel jsem ze jde o nejakou reklamu.
A citace pana Wericha byla az prilis moc dole (skoro jsem ji mohl na smartphone, dvou ruznych, prehlednout)

Za jakym presnym ucelem ten web vznikl a jen orientacne, kdo jste? Nechtep by jste tam tohle na webu uvest? (Jen napad)

P.S. dekuji za clanek o Hack EX, uz mam app stahnutou a jdu to ted zkusit ;)
Tento web jsem vytvořil z důvodu že se chci naučit s wordpressem a zároveň se podělil o svých poznatcích s ostatními. Je mi teprve 14 let a to je důvod proč je tento web neprofesionální. A ta Werichova citace je vlastně "reklama" od Endory (díky tomu tento web běží plně zdarma).
14 let, tak nějak jsem si to v duchu tipoval. Ale fandím ti, začít Wordpressem je dobrá volba, umět to dobře zvládnout, tak tě to může celkem dobře uživit. Musíš se tomu ale věnovat neustále, aby to stálo za to. Rozhodně si ale myslím, že budeš mít před svými vrstevníky náskok.

Zajímalo by mě, jestli i ostatní kluci (holky) ve třídě mají podobný zájem o Wordpress nebo se už v tomto věku učí něco na webu, nebo jsi spíš výjimka?

Jak to myslíš? Studenti podle tebe nejsou dobrá cí[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz