Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Tomík
Ahoj tak abych se přidal, zkusím tu shrnout vady které jsem podle mě našel ale nebudu se tu pouštět do vypisování jejich řešení. Celý web mi přijde dělaný jako v retro stylu, pravděpodobně nezáměrně. Zvolená fotka v headline je nic neříkající, zvolené "logo" nebo prostě spíše pouze název vypadá nevkusně a opět je nic neříkající (pokud předem neznám název). Ostatně nic neříkající tu budu opakovat asi často, po navštívení HP jsem nezjistil naprosto nic důležitého. Nejdůležitější část webu, tedy prvních cca 700px hlavní strany zabírá pochopitelně až na menu pouze nesmysl. Na místo toho na kontakt a otevírací dobu si musím odskrolovat. Pro zjištění denní nabídky dokonce proklikat. Nechápu proč se tu nejvíc haní menu. Není dokonalé ale z té spousty chyb mi přijde tato celkem nepodstatná. Pozadí webu rozhodně změnit(odstranit), stejně jako foto na HP . Myslím, že tu zaznělo přemístění Naše služby, s tím rozhodně souhlasím konečně užitečná informace, ale do zápatí to asi ne, určitě bych se nebál to vyzdvihnout. Obsah předpokládám není hotový. Abych to shrnul, zamyslete se co chcete zákazníkům říct, tomuto webu chybí výstižnost. Dále se zaměřte na zjednodušení designu stránek. Snad jsem pomohl.
od Pch
Tomík píše:Ahoj tak abych se přidal, zkusím tu shrnout vady které jsem podle mě našel ale nebudu se tu pouštět do vypisování jejich řešení. Celý web mi přijde dělaný jako v retro stylu, pravděpodobně nezáměrně. Zvolená fotka v headline je nic neříkající, zvolené "logo" nebo prostě spíše pouze název vypadá nevkusně a opět je nic neříkající (pokud předem neznám název). Ostatně nic neříkající tu budu opakovat asi často, po navštívení HP jsem nezjistil naprosto nic důležitého. Nejdůležitější část webu, tedy prvních cca 700px hlavní strany zabírá pochopitelně až na menu pouze nesmysl. Na místo toho na kontakt a otevírací dobu si musím odskrolovat. Pro zjištění denní nabídky dokonce proklikat. Nechápu proč se tu nejvíc haní menu. Není dokonalé ale z té spousty chyb mi přijde tato celkem nepodstatná. Pozadí webu rozhodně změnit(odstranit), stejně jako foto na HP . Myslím, že tu zaznělo přemístění Naše služby, s tím rozhodně souhlasím konečně užitečná informace, ale do zápatí to asi ne, určitě bych se nebál to vyzdvihnout. Obsah předpokládám není hotový. Abych to shrnul, zamyslete se co chcete zákazníkům říct, tomuto webu chybí výstižnost. Dále se zaměřte na zjednodušení designu stránek. Snad jsem pomohl.

Ahoj, děkuji za odpověď. Ten "retro" styl je opravdu bohužel nezáměrný. Pokusím se to aspoň trochu zmodernizovat a zjednodušit. Na tý hlavní stránce jsem tušil, že je něco špatně, ale tohle mě nenapadlo. "Naše služby" jsem ještě nestihl přesunout , ale i "Denní menu" by opravdu nebylo špatné přesunout na hlavní stránku. Souhlasím, celá ta hlavička potřebuje úplně předělat a pozadí webu už ruším. Děkuju za všechny vaše připomínky a nápady.
od Lukas Sousek
www.pastissima-augsburg.de

Ma to nejake mouchy jako velikost textu v jidelnicku, adresa webove stranky po otevreni atd. . Ale kouknete uvodni stranu na smartphone, vse snadne, to co ocekavam okamzite po ruce.
od Filip Novák
Lukas Sousek píše:http://www.pastissima-augsburg.de
Ma to nejake mouchy jako velikost textu v jidelnicku, adresa webove stranky po otevreni atd. . Ale kouknete uvodni stranu na smartphone, vse snadne, to co ocekavam okamzite po ruce.

Funkčně to vypadá dobře i na iOS, protože mají mobilní redirect na speciální verzi stránky pro mobily přes nějakou externí službu https://www1.dudamobile.com/
od Pch
Lukas Sousek píše:http://www.pastissima-augsburg.de

Děkuju za další rady pro úvodní stránku. Zapracuju na tom, teď jsem se tomu chvíli kvůli škole nemohl věnovat.
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz