Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Uživatelský avatar
od Filip Novák
#1160
Nelíbí se mi, že tam není nadpis a není tam úvodní věta, o čem stránka je. Je to prototyp? Je to eshopová nabídka? Jsou to plány k sestrojení? Je to instruktáž? Je to nabídka pro investora? Co to je?

- vše je technické, žádná fotka reálného produktu, ani prototypu. Působí to nedůvěryhodně.
- nedostatečné video pro prezentaci

Je tam ještě práce jako na kostele. :nerd:
Uživatelský avatar
od konykart
#1177
Je to nabídka prvního produktu - stavebnice motokáry k předprodeji.
Prototyp motokáry V3 je ve výstavbě a do konce roku 2017 bude vyhotoven. Poté se budou průběžně aktualizovat webové stránky na kterých bude vše potřebné názorně vysvětleno.

Domovská stránka slouží jako popis a prodej jediného produktu a to stavebnice motokáry V3.
(Pro důvěryhodnost webu jsou k dispozici náhledy toho, co již bylo vyrobeno - V1 a V2. To byly pouze prototypy a nejsou na prodej. Nově jsem teď zavedl blog, kde popisuji průběh stavby všech motokár.)

Ano, je to hodně Nerd stránka :-) Taky má sloužit kutilům a milovníkům techniky, kteří by si rádi doma postavili malé auto, na kterém by se mohli i projet. Takové velké Lego.

Děkuji za reakci
Tomas
Uživatelský avatar
od Filip Novák
#1182
Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu tabulku dole si zarovnejte lépe, chtělo by to trochu zlepšit, minimálně aby nebyla tak natlačená na konec stránky. Jinak celkem ok pro tento účel.

Jako největší nešvar považuji neschopnost stránky zobrazit se na mobilu responzivně: http://www.mobiopti.cz/vysledek/konykart.com
Uživatelský avatar
od konykart
#1190
Upravil jsem domovskou stránku - díky za rady s upozorněním na první dojem z první věty na stránce. Vidím, že je neustále co zlepšovat, upravovat design atd. o tom to ale dneska je. SEO aj. nikdy nekončí.

Co se týká optimalizace pro mobily, tak mi to funguje dobře reálně na mobilu, ale pod tvým odkazem to zobrazuje jako na PC.
To je zvláštní.

Ahoj, narazil som na tento projekt a napadlo ma, […]

WebSite

http://lab.spse.uzlabina.cz/~stransky/odkazy.php

prisím o kritiku na web www.taxi-taxi-ostrava.cz d[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz