Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
#33
Prosil bych o kritiku tohoto webu:

http://i.imgur.com/HOxwixv.jpg

Web je zaměřený hlavně na hráče počítačových her a sponzory. Celkový záměr je aby byl zajímavý a sponzor tipu Nvidia se nemusel stydět za to, že prezentuje své nové produkty právě přes náš web.

Rád bych web dopracoval i do té podoby, kdy bude zajímavý i v období kdy se nekoná akce a jsou tam pouze příspěvky sponzorů ať už formou novinky z naší strany, formou twitter pluginu, nebo streamem na danou tématiku.

Twitter plugin se v době konání akce může přepnout na seznam zápasů/streamů.
Celkový záměr je sice cílený hlavně pro hráče, ale důležitý je pohled i osoby cos hrami nemá nic společného.
#34
Na mě je tam moc přeLOGOváno a grafika spíše překáží, než že by sloužila účelu.

Sazba textu působí docela stísněně a design "nedýchá" - tím myslím, že není dostatečný "oddychový" prostor mezi prvky (prázdné místo).

Zatím můžu hodnotit jen layout koncept, protože web zatím není online (jen jako obrázek). Co se týče hodnocení designu - což je spojeno i se způsobem používání a způsobem ovládání a uživatelské příjemnosti, počkám na první html prototyp a pak se vyjádřím blíže.
#35
Takze tam budou pravidelne clanky, recenze a dalsi info pro pc game komunitu? Ti by urcite chtelo.

Asi jsem uplne nepochopil roli tech sponzoru, sponzoruji provoz webu a nebo jednotlive turnaje a tymy?
Trosku bych si daval pozor na to aby se web nestal jen prostredkem pro zviditelneni sponzoru. Ale aby ten web sel take nejakou vlastni cestou.

Jako zpravodaj o turnajich, zajimavostech a pc hrach a sponzory trosku potlacit do zadu. Jejich reklama to tam prebiji.

Tesim se az bude web zprovoznen.
#133
Díky za poznatky, teď na tom jdu pracovat a hlavně vyčistím ten web, ať tedy trochu dýchá.
Co se týče sponzorů a jejich log, tak to pro mne bude složitější, jelikož oni se na takových místech chtějí vidět a aktuálně mě zatím jiné řešení nenapadlo.

http://en.intelextrememasters.com/ Nejspíše se přikloním k podobnému řešení, jako je u tohoto webu.
#148
Ty krávo, taková planeta, že bych si to ukradl pro KW? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kobliha to sice není, ale každopádně to pěkné je a právě tímto směrem chci upravovat u zde ukázaný design. Zajímalo by mě co si myslíš o horní části webu pro Intel Extreme Masters.
#149
Zajímalo by mě co si myslíš o horní části webu pro Intel Extreme Masters.
Ten header s těma logama atd, to se mi moc nelíbí. Rozhodně pořád nechápu ten záměr, že někdo kdo má doménu a chce si tam budovat komunitu tak tam tlačí nějaký loga velkých firem. Rozhodně bych to zmenšil a upřednostnil něco vlastního. Jinak to připomíná berličku pro dohání nedosažené důvěryhodnosti.
#152
Ten header s těma logama atd, to se mi moc nelíbí. Rozhodně pořád nechápu ten záměr, že někdo kdo má doménu a chce si tam budovat komunitu tak tam tlačí nějaký loga velkých firem. Rozhodně bych to zmenšil a upřednostnil něco vlastního. Jinak to připomíná berličku pro dohání nedosažené důvěryhodnosti.
Když vezmu v potaz že náš web který je aktuálně tento : http://www.quietus-day.com/
A jeho redesign který tu je, jsou nejméně sponzory zaspamované weby v tomto směru pro cz/sk. Tak je vyřešení téhle připomínky celkem výzva. Do zítra se pokusím zpracovat nějaké řešení.
Vánoční appka Tomikup.cz

toto menu a to překlikávání obrázků je strašne agr[…]

AxeCapital.ac

Děkuji předem, snad to uneseme :d

Free online test webu na SilaSEO.cz