Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
#37
Docela mě tu zaráží dvě věci.

Píšete, že se jedná o prezentaci produktů a společnosti, ale mě to tedy vůbec nepřijde.

1. V nejviditelnějším místě ve slideru jsou stahované fotky z internetu:

http://cdn.plantronics.com/images/billb ... -woman.jpg
http://unternehmen-heute.de/newssys/gal ... 333333.jpg
http://cdn.plantronics.com/images/billb ... g-desk.jpg

Tohle jsou velké hrubky, pokud prezentujete společnost, nemluvě o zcela nedostatečném popisu společnosti zde: http://www.smartcom.cz/o-nas/ Kde se dozvím jen že se ta společnost někdy založila, mají nějaké dodavatele a odběratele ale nevím:
  • - kdo tam dělá
  • - co za lidi v ní je
  • - není tam žádná historie, fotky, projev lídra.. nic...
Je web primárně založen na B2B modelu? Protože jinak nechápu prodejní artikl pro retail tím, že neukážete ani cenu: http://www.smartcom.cz/produkty/polycom ... lefon-poe/

Jeden odstaveček informací se rozhodně nedá považovat za zákonné obchodní podmínky: http://www.smartcom.cz/obchodni-podminky/

Celkově web dost podprůměr, připomíná mi to počin průměrného studenta, který si tím sem tam přivydělává.
#54
Když najedu na vaše stránky, tak jsem celkem zmatený a dalo by se říct že už na hlavní stránce mě nic nezaujme, což by dle mého názoru při prezentaci mělo.

Rozdíl mezi černým a šedým textem není zas tak razantní(černá s tmavší červenou by byla podle mě šťastnější volba) a jelikož chci aby cílená osoba shlédla věci od obchodních partnerů, tak by do dle mého názoru mělo být výraznější. Dejme tomu že pokud bych hledal nějaký produkt od vašich parterů a na váš web narazil jen náhodou, tak bych s největší pravděpodobností hlavní stránku jen scrolloval a pak šel zase o "dům" dál.

Záložky produkty a výrobci mi připadají takřka stejné, jen trochu pozměněné. Celkově postrádám u produktu cenu, kterou nahrazuje formulář a pokud bych potřeboval techniku co nejdřív, tak bych nejspíš čekání na odpověď zavrhl.

Web je celkově pro mě nezajímavý a kombinace prvků nešikovná. U některých textů odpoutává pozornost obrázek patřící k něčemu jinému.

Dobrý den, jsem jedním ze spoluzakladatelů portá[…]

Kritika eshopu

Dobrý den prosím o kritiku, případně nápady na zle[…]

Dobrý den, zajímala by mne kritika našeho webu, za[…]

Zdravím, poprosila o bych o celkový náhled na webo[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz