Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
#55
Díky díky, je pravda, že my jedem takovým víc funny stylem, protože tohle funguje. Je to dost spojené i s tím písmem a složením webu. Po včerejším nasazení nového webu měřím neustále SEO pozice, takže z toho možná bude i případová studie, zda to bude mít vliv na lepší pozice nebo ne. Neměnil se jen responzivní design, ale taky překopání z HTML Transitional na HTML5 tak jsem zvědavej.
Snad to na ty pozice vliv mít bude. Koukal sem se na víc webů a určitě bych mrkl na něco co je odlišné, ale na druhou stranu jsou tipy lidí, kteří klikou jen na to první co jim vyplivne google a pak další co soudí firmu podle toho jak moc draze vypadá jejich prezentace. Necháme se překvapit.
#56
...jsou tipy lidí, kteří klikou jen na to první co jim vyplivne google a pak další co soudí firmu podle toho jak moc draze vypadá jejich prezentace...
Přesně tak, lidi soudí vzhled webu souměrně k ceně za službu. Luxury web může být chyba u prosté služby za nízkou cenu. Jak správně říkáš, musí se mluvit jazykem tvých kupujících. Btw myslím, že ten počet lidí co kliknout na první výsledek bude minimální. Spíš bych věřil tomu, že si lidi zadají klíčové slovo a pak se dívají, jestli nějakou z těch domén už znají a věří jí. Lidi se zpravidla chtějí zbavit více kliků :) takže neradi moc klikají.
https://profiturbo.cz

Prosím o kritiku webu profiturbo cz - Děkuji velic[…]

www.profibusinessman.webnode.cz

Ahoj. Rad bych se jako samostatny makler odklonil […]

bukoza.eu

Zdravím, zaujímala by ma kritika nášho firemného w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz