Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
:) Prolezl jsem to cele na mobilnim pripojeni, apple a samsung.

Dobry, cisty, prehledny.

Jen nefunguje okenko na kategorie. Misto toho jsou vsechny v jednom okne. A to tel. cislo prehodit na primou volbu.

E-shop mobilni neni co? Ale funguje rychle. Stejne tak to tel. cislo v kontaktu, to stejne.
Suschi píše:Jen nefunguje okenko na kategorie. Misto toho jsou vsechny v jednom okne. A to tel. cislo prehodit na primou volbu. E-shop mobilni neni co? Ale funguje rychle. Stejne tak to tel. cislo v kontaktu, to stejne.

Eshop jsem nedělal, to má někde jinde. Ty kategorie to je fakt, to jsem do hlavního menu ani nedával, proto to tam není, ale zase je to napojeny na každé stránce jako obrázkama docela velkýma. Snad to tak stačí..
Web se mi líbí, je čistý, přehledný a informace jsou hned po ruce.
Kombinace barev je na pohled velmi příjemná.
Velice se mi líbí provedení mapy v sekci reference.

Oproti většině stránek úklidových firem, kde se drží aktuálního proudu ve tvoření designu, by mě odlišnost tohoto zaujala daleko více.
Suschi píše:A nebylo by lepsi teda to okenko pro kategorie odstranit, kdyz jsi to tam stejne nedaval? Alespon by to nepusobilo dojmem ze to je navic a stejne nefunkcni.

Suschi, já asi nechápu co myslíš těma kategoriema. Je možné to nějak lépe popsat? Díky
David Navrátil píše:Web se mi líbí, je čistý, přehledný a informace jsou hned po ruce. Kombinace barev je na pohled velmi příjemná. Velice se mi líbí provedení mapy v sekci reference. Oproti většině stránek úklidových firem, kde se drží aktuálního proudu ve tvoření designu, by mě odlišnost tohoto zaujala daleko více.

Díky díky, je pravda, že my jedem takovým víc funny stylem, protože tohle funguje. Je to dost spojené i s tím písmem a složením webu. Po včerejším nasazení nového webu měřím neustále SEO pozice, takže z toho možná bude i případová studie, zda to bude mít vliv na lepší pozice nebo ne. Neměnil se jen responzivní design, ale taky překopání z HTML Transitional na HTML5 tak jsem zvědavej.
Suschi píše:Myslim to tlacitko na hlavni nabidku. Jestli to chapu spravne tak nefunguje a to umyslne. Nebo se nechapeme a vydebatujeme jinde.

Tak mě to na iPhone 5s jde. Takže na Androidu to nevalí. Ok, jdu překódovat to HTML menu do TinyNav.js pak otestujeme.

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz