Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Warendo
Dobrý den,

prosím o kritiku webu http://viralworld.eu/, jedná se o téměř rok starý low-costový pokus, který se chytil a proto plánujeme v brzké době celkový rework webu. Rád bych proto znal názor jak odborníků tak laiků, na co se zaměřit.

Děkuji, JW
U podobného webu na virální videa doporučuji zmenšit okénka aby se na úvod vlezlo více videí. Menu mi přijde špatně roztříděno, doporučuji si vzít inspiraci zde: http://rozzlobenci.eu/ Nepřijde mi sekce "Obrázky" všeříkající. Chce určitě zlepšit tohle, jinak dobrý web, hned jsem se na několik videí podíval. Vadilo mi tam scrolování a jak už jsem zmínil, moc velké vše.
Vaše stránka se mi líbí, jen jak bylo výše uvedeno tak zmenšit některé prvky.
Header bych také udělat trochu veselejší s použitím i nějakých těch obrázků a logo trochu výraznější.

Nápad s citátem se mi zamlouvá.

Po rozkliknutí videa bych nejspíše nad videem nechal pouze nadpis a zbývající texty bych umístil pod video.
Popravde me vice pobavil komix nez ta videa.

Velka okna, porad rolovat na dalsi jak uz bylo receno.

Osobne me doslova otravujese mnou vsude chodici reklama Facebook. Roluji a ona jede se mnou.

Soutez o hodnotne ceny mi prisla z pocatku jako laciny zpusob jak si,, udrzet,, a prilakat navstevnost.
Kdyz jsem to rozklikl byla tam cepice admina (to me pobavilo - pozitivne :) )

Jinak pocet videi neni takovy abych se tam denne vracel. Ale otazka je vas zamer.
Suschi píše:Soutez o hodnotne ceny mi prisla z pocatku jako laciny zpusob jak si,, udrzet,, a prilakat navstevnost.
Kdyz jsem to rozklikl byla tam cepice admina (to me pobavilo - pozitivne :) )

Tak tu soutěž jsem absolutně neobjevil, nejde mi kliknout ani na přihlásit se, nic se neděje a až do delším hledání jsem objevil jediné drobné místo (malé "i"), které je klikací. Tohle myslím je docela hrubka, přestože Suschi má specifické nadání haluzově kliknout zrovna na to, co je klikací. :mrgreen:
od Warendo
Děkuji za připomínky, registrace jsme již opravili.
Co se týče otravné FB reklamy, tím myslíte ten slider v levé horní části webu? Je to názor většiny, že je to otravné? Mě to právě naopak přišlo jako velice šikovné řešení, slider se neotevře tomu, kdo na něj nenajede myší.
Co se počtu views příspěvků týče, je to spíše pro nás, jako orientace, co se jak líbí. Chcete mi říct, že kdyby počty views byly dejme tomu 10x vyšší, "nutilo" by vás to navštěvovat web častěji? Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že tyto čísla mohou mít vliv na návštěvnost, zde bych prosil vysvětlení :)

Se zmenšením náhledových obrázků souhlasím, v co možná nejkratší době na tom zapracuji.

Jsem otevřen dalším nápadům, moc za ně děkuji :)

JW
Warendo píše:Co se týče otravné FB reklamy, tím myslíte ten slider v levé horní části webu? Je to názor většiny, že je to otravné?

Podle mě to Suschi testoval na mobilu Android. Tam to takovou neplechu dělat může a v mnoha případech do narušuje bezproblémové ovládání a čtení.
od Haza
Dobrý večer, mohu se zeptat jak máte na webu, který jede na wordpressu vyřešenou tzv. front - end registraci? Myslím to, že registrovat se může návštěvník ve stránce a máte vlastní registrační formulář..
Předem díky za odpověď,
Haza

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz