Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Lukas Sousek
Haza píše:Chci se zeptat, jestli je to pozadí lepší? A jakou nejlepší barvu zvolit pro odkazy?
Předem díky :)

Je to jen napad. Co odlisit jednotlive sporty barevne Pro lepsi prehlednost?
Mate tam zelankave ruzne sporty co budou v brzke dobe k videni.

Ovsem aby to zase nevypadalo jako v cirkusu.
od David Navrátil
Haza píše:Chci se zeptat, jestli je to pozadí lepší? A jakou nejlepší barvu zvolit pro odkazy?

Ano teď je to pozadí určitě lepší, možná do budoucna bych tam použil nějaké neutrální sportovní(ale sám bych teď nepověděl jaké, chtělo by to prošmejdit google :-D ). Texty bych nechal černé a odkazy jednoduše kontrastní,
od Filip Novák

Pozadí je lepší, ale doporučuji odretušovat to bílé cosi naspodu obrázku. To mi tam přijde moc výrazné a pokud to není zahrádkářský web, tak symbol trávy zase tak žhavý nebude.

Jinak inspiraci bych hledal u silných konkurenčních webu:

http://livetv.sx/en/
http://www.realstreamunited.com/free-live-streaming-videos.html - zřejmě používáte shodnou aplikaci

Všimněte si zejména vizualizace - bastetball má symbol míče, hokej hokejku atd. Chtělo by to odlišit hlavně vizuálně, aby to bylo hezký a lidi si zvykli klikat rychleji.
od Haza
Děkuji za všechny nápady! Omlouvám se, že jsem se opět zeptal, nevšiml jsem si, že má můj příspěvek 2 strany ;)
od Haza
Ještě mne napadlo, jestli by nebylo nejlepší nechat pozadí jednoduše bílé. Co Vy na to?
od David Navrátil
Haza píše:Ještě mne napadlo, jestli by nebylo nejlepší nechat pozadí jednoduše bílé. Co Vy na to?

Tak za pokus se nic nedá, jen teď nevím zda by se to pak vše nepropojilo.
Jinak chválím progres s obsahem webu. Je to pěkná změna ;)
od Haza
Díky moc, zkusil jsem tam dát světle šedou, co na to říkáte?
od Filip Novák

Sport bych dal určitě do zelené - na trávě se toho stejně hraje nejvíc :) Teda pokud nepřevládá hokej a zimní sporty, pak bych dal modrou.
od Haza
Co se statistik týče, fotbal na webu podle návštěvnosti i podle ankety převládá, zhruba 90%, ale nevím jestli nechat na webu trávu, která tam byla akorát třeba bez té bílé čáry a nebo čisto zelenou barvu. Osobně si myslím, že ta tráva bude vypadat lépe..
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz