Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Haza
Dobrý den,
chtěl bych znát Váš názor na můj nový (2 měsíce) web. Na webu jsou dostupné všechny sportovní přenosy z celého světa. Web je z poloviny automatický, nyní se starám o psaní doporučení pro jednotlivé dny a psaní článků o zápasech. Nenapadá mne co bych mohl přidat. Budu rád za každou kritiku!
Díky za každou odpověď,
Haza

http://www.sportprenosy.cz
od Filip Novák
Zřejmě masivně propojeno s Affilem. Na cokoli kliknu, jsem přesměrován na Ali Express a musím mazat cookies ;)

Je to zřejmě jednoúčelový web bez přidané hodnoty, kromě toho, že seskupuje ty přenosy, nebo se mýlím? Obrázek pozadí je nějak pixelovaný.
od David Navrátil
Nápad na uspořádání webu není až tak špatný, avšak v headeru texty živě a zdarma spolu s přihlášením zanikají. Celkově header je takový nudný.

Pozadí webu je celkem nešikovné a vypadá jako by bylo dělané v malování. Lepší by bylo něco čistějšího.
Co se obsahové části týče tak barva textu je celkem nešikovná a dle mého názoru na bíle pozadí nevhodná. Na bílém pozadí určitě nepoužívat křiklavou barvu a když už, tak jedině jako podbarvení po najetí na danou položku, a nebo jako podbarvení u hlavičky dané sekce. Výběr přenosů by se dal určitě do budoucna vylepšit.

Dotazník s následnou statistikou kolik % lidí sleduje jaký sport bych určitě neponechával trvale, ale po odhlasování jen ukázal výsledek a pak skryl.

Pro formulář na odesílání návodů by se také určitě našlo vhodnější místo. A statistiku návštěv bych neukazoval vůbec, je tam dle mého názoru úplně zbytečná(lidé chodí na váš web kvůli obsahu a ne kvůli návštěvnosti).

Nápad je to určitě dobrý jen ho do budoucna dopracovat.
od Lukas Sousek
Nez jsem se podival na web, myslel jsem na to zda nemuze dojit k postihu za prenos napr. u Bundesliga.
Sky ma prava na vetsinu fotbalovych prenosu v Nemecku. A take za ne kazdy kdo se chce divat nalezite plati.
To jsem ovsem odbocil.

Dnes je 01.09.2015 a nabizi mi vyber prenosu pro 30. srpen, tomu uplne nerozumim. Jsou to zaznamy?
Neprijde mi vhodne jako prvni na webu videt zastarale prenosy a datum.

Tu nabidku aktualnich prenosu mozna zmensit, to rolovani neni sympaticke.

Hlavni nabidka se mi libi, dobre rozdelene na sporty.

Zadne otravne reklamy(JEN TEN FACEBOOK - zase)
od Haza
Děkuji moc za všechny tři komentáře! :) Všechno si tzv. "beru k srdci" a už na webu podle Vašich rad proběhli nějaké změny. Samozřejmě nejde všechno najednou, ale snažím se to co nejdříve změnit! K tomu prvnímu komentáři, na webu není nasazena ŽÁDNÁ monetizace, všechny případné reklamy, které vyskočí jsou od zprostředkovatele, avšak u mě se žádné přesměrování na Aliexpress nekoná.. Chci se zeptat jaká by byla podle Vás ideální barva pro odkazy?
od Haza
Suschi píše:Zadne otravne reklamy(JEN TEN FACEBOOK - zase)

Mohu se zeptat co je špatného na tom facebooku? :)
od Lukas Sousek
Haza píše:

V mobilni verzi je FB odkaz po celou dobu pritomenn v leve casti kraje, cca uprostred.
A mozna ma lehka FB averze :)
od Filip Novák
Suschi píše:
Haza píše:

V mobilni verzi je FB odkaz po celou dobu pritomenn v leve casti kraje, cca uprostred.
A mozna ma lehka FB averze :)

Na iPhone 5s to vidím taky, ale text je zcela čitelný, jen to je fakt o prsa, jak to je natěsno.
od Haza
Chci se zeptat, jestli je to pozadí lepší? A jakou nejlepší barvu zvolit pro odkazy?
Předem díky :)
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz