Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Lukas Sousek
Vyzkousel jsem chat - neuverite ale fungoval. Okamzite jsem byl ve spojeni s jejich clovekem. A to se moc casto nestava co mam zkusenost.

Nektera pouzita slova jako ,, sexy,, pro text na webu a nebo v kontaktu ,, nekousneme vas,, me lehce prekvapila. Premyslim do ted jestli pozitivne ci negativne. Kazdopadne je to jine a uvadi mozna do rozpaku.

Prosim - tel. kontakt propojit stejne jako e-mail. To by melo dnes byt uz samozrejmosti.

Dale pisete ze jste tym mladych lidi... . Vylozene mi chybi videt ty lidi, nic k nic nemate. Jaky tym, co delaji konkretne atd.
To anonymni prostredi mi nesedi.
od Filip Novák
Zase splašený slider, který spěchá jak já 10 min před schůzkou.

Není nastavený jednotný barevný styl, tu černé menu v headeru je příliš ponuré na můj vkus.

Nadpisy jsou neproporční a myslím si, že volit různé výšky písma v jednom nadpisu je nepřehledné:

Obrázek

Kliknutím z menu mi skočí pozice nadpisu na stránce bez žádného průběhu, na tohle je docela šikovný tento javascript a rozhodně to přívětivou webu vylepší: https://css-tricks.com/snippets/jquery/smooth-scrolling/

Jinak paní je na tom chatu "napíchnutá" asi tak jako já na tom svém tady :D A to bych možná řekl, že i více, protože mi přišla myslím i její spontánní výzva ke komunikaci, nejen automatická zpráva. Tato invaze se mi ale líbila, myslím že chat funguje hodně dobře.
od Filip Novák
Markéta Kuchařová píše:díky za tipy... o slideru vím, nějak se mi to v tom bootstrapu, ještě nepodařilo nastavit:)

Tato funkce bývá v kódu zapsána tímto způsobem:

Kód: Vybrat všedata-interval="3000"

přičemž hodnota, v tomto případě 3000 udává rychlost slideru 3 sekundy. Lze libovolně měnit.
od Markéta Kuchařová
jo, já vím. jenže ten kód je poněkud obsáhlý.. zřejmě to tam je někde několikrát, když jsem to změnila (a uložila), nezdařilo se. Ale to je v pohodě, já to vyřeším:)
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz