Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od E.g,John doe
    Paní na obrázku je opravdu velmi těhotná - lidi co nejsou zvyklý na nahé těhotné ženy to může trochu vyděsit - mě.
    Opravdu lidí volají tak často do e-shopů, že telefonní číslo je na druhém místě (pozici na stránce) kam se lidé dívají?
    Menu i při zmenšení zabírá poměrně velkou část stránky, při zobrazení na nižším rozlišení (notebook).
    Všechny prvky na stránce mi přijdou dost velké a ctrl + kolečko na myši mi na této stránce nefunguje.
od Filip Novák
E.g,John doe píše:
    Paní na obrázku je opravdu velmi těhotná - lidi co nejsou zvyklý na nahé těhotné ženy to může trochu vyděsit - mě.
    Opravdu lidí volají tak často do e-shopů, že telefonní číslo je na druhém místě (pozici na stránce) kam se lidé dívají?
    Menu i při zmenšení zabírá poměrně velkou část stránky, při zobrazení na nižším rozlišení (notebook).
    Všechny prvky na stránce mi přijdou dost velké a ctrl + kolečko na myši mi na této stránce nefunguje.

Souhlasím, že ta těhotná žena i ve mně vzbuzuje rozporuplné pocity :o Jestli najdu nějakou méně těhotnou "skoro-štíhlou" dívku, tak určitě zkusím použít. Teko Brno web není eshop http://www.tekobrno.cz takže telefon je skutečně hodně využívaný - zejména když se zákazníci ptají na určité specifika (velikost oblečení v prodejně, dostupnost speciálních potřeb pro maminky) 8-) . Oni mají i eshop, ale ten je na adrese: http://www.tekoshop.cz. S tím kolečkem a CTRL to nejde ani mě. Zřejmě to blokuje javascript (takový to pomalý scrolování). Ale když jsem zkusil CTRL + nebo CRTL -, tak lupa funguje.
od Lukas Sousek
Tehotna zena je moc tehotna? Lide co nejsou zvykli na tehotne zeny? To snad nemyslite vazne.
Tehotenstvi je naprosto prirozena vec, neni na tom nic odpozujiciho ani sokujiciho. To uz premyslim o poruse lid kteri maji takovy pohled na tehotnou pani, jako by to byla nemoc.
Web o motorsportu vam bude na prvni pohled proti srati kvuli tomu ze tam je fotka moc vytuneneho auta?
Tel.cislo by mohlo byt propojeno rovnou na prime volani (mobilni verze)
Stejne jako adresa (pridat navigaci a propojeni na google maps)
A take v mobilni aplilaci se pismena s hacky a carkami zobrazuji v jime barve (zaslu scrn).
od Michal
Podle mě je ten web po obchodní stránce moc kvalitní práce.
Design je povedený, neuráží naopak se snaží zákazníka vtáhnout.

POZN: Pro toho koho děsí těhotná žena na obrázku: Pánové ona ta Vaše taky jednou bude tak si zvykněte :)

Sekce jako: "Pro těhotné" - Rady, tipy pro zákazníky jsou super.

Články jsou úhledné s gramaticky správně.

Jediné co bych mohl jen doporučit je aktivní prodejnost webu.

Klidně formou omezeného prodeje nabídnout ke koupit přes web nějaké produkty. Nemusí se ihned budovat eshop.
Faktory jako návštěvnost webu, průměrné doby na stránce jsem neviděl - nehodnotím.

Michal
od E.g,John doe
Suschi píše:Tehotna zena je moc tehotna? Lide co nejsou zvykli na tehotne zeny? To snad nemyslite vazne.
Tehotenstvi je naprosto prirozena vec, neni na tom nic odpozujiciho ani sokujiciho. To uz premyslim o poruse lid kteri maji takovy pohled na tehotnou pani, jako by to byla nemoc.
Web o motorsportu vam bude na prvni pohled proti srati kvuli tomu ze tam je fotka moc vytuneneho auta?

To naprosto souhlasím, že je to přirozená věc. A samozřejmě to není nic odpuzujícího.
Každopádně jak říkám, pro někoho kdo není zvyklý na vyobrazení polonahé velmi těhotné ženy (navíc z profilu), to může být trochu znepokojující.
Proč je v obchodě s těhotenským OBLEČENÍM, POLONAHÁ žena?
Osobně jsem na polonahou těhotnou ženu asi mockrát nenarazil v reálu a ani na internetu, proto nevím, proč by moje "první" zkušenost měla být při návštěvě stránek obchodu.
(Předpokládám, že potencionální zákazníci nejsou jen těhotné ženy a jejich partneři. Ale třeba někdo, kdo si dělá o těchto věcech přehled, ještě "předtím" apod..)

Moc vytuněná auta už jsem v reálu i na internetu už viděl, takže si nemyslím, že by ve mě pohled na ně vyvolával rozpaky.
od Filip Novák
E.g,John doe píše:Moc vytuněná auta už jsem v reálu i na internetu už viděl, takže si nemyslím, že by ve mě pohled na ně vyvolával rozpaky.

Naopak, ve mně někdy moc vytuněná auta rozpaky vyvolávají ještě víc :roll:
od E.g,John doe
Filip Novák píše:Naopak, ve mně někdy moc vytuněná auta rozpaky vyvolávají ještě víc :roll:

Např. v Asii jsem vídal i moc vytuňené cestovní autobusy a už mi to přišlo normální a žádné rozpaky jsem z toho neměl. :D :lol:
od Filip Novák
E.g,John doe píše:
Filip Novák píše:Naopak, ve mně někdy moc vytuněná auta rozpaky vyvolávají ještě víc :roll:

Např. v Asii jsem vídal i moc vytuňené cestovní autobusy a už mi to přišlo normální a žádné rozpaky jsem z toho neměl. :D :lol:

Něco takovýho? :D :D :D
Obrázek
Monys.cz

prosím o kritiku webu http://www.monys.cz . Nebudu[…]

Stavebnice motokary

Upravil jsem domovskou stránku - díky za rady s up[…]

timto bych chtel pzadat o kritiku webu http://tax[…]

timto bych chtel pozadat o kritiku meho webu taxi […]

Free online test webu na SilaSEO.cz