Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Best Worknet
Web je ve formě příprav. 9.9.2015 bude spuštěna beta, takže na stránkách stačí vyplnit váš email a všem, kdo takto učiní právě do 9.9. bude poskytnutý prémiový účet na pořád zdarma.

http://www.Gettick.com
od Lukas Sousek
Odeslat e-mail, tim myslite byt informovan oo spusteni webu?
Protoze registraci jsem tam nikde jako takovou nenasel.

Nevidim ani cenik toho premioveho uctu. Nebude od 09.09 zdarma jak chapu.

Chybi mi informace o zabezpeceni, mozna jsem moc paranoidni. Ale neni tam o tom ani slovo a ja nikam jen tak sve veskere udaje a schuzky neukladam.
od Filip Novák
Best Worknet píše:Web je ve formě příprav. 9.9.2015 bude spuštěna beta, takže na stránkách stačí vyplnit váš email a všem, kdo takto učiní právě do 9.9. bude poskytnutý prémiový účet na pořád zdarma.
http://www.Gettick.com

Možná budu za šťouru, ale přesto: nebylo by lepší sem hodit link až to bude spouštěné? Protože:

- chybí mi základní informace u uchovávání kontaktů včetně historie konverzací i přenášených souborů? Jaké velikosti souborů? Jak je to omezeno?

- dále mi chybí zjistit zejména užitnou hodnotu té aplikace a s tím mi tři odrážky nepomohly

Zkuste nám ten záměr přiblížit a hlavně, co tam máme kritizovat. Design je pěkný, možná moc hrr na mě, moc grafických pohybů.
od David Kramný
Zdravím pánové,

testoval jsem pracovní síť Gettick jako tester po zhruba 2 měsíce a zde jsou některé chybějící údaje, které mám k dispozici.
Zabezpečení je pod šifrováním TSL a všechna data jsou ukládána a zálohována u Amazonu. Zabezpečení je top, protože vím, že o to mají zájem i nejmenované bezpečenostní složky z ČR.

K dispozici to je zdarma pro všechny a to s prostorem 2 GB, poté stojí cca 4 Kč/den 100 GB prostoru, což mě osobně už docela stačí, pak jsou tam ještě větší tarify.

Zkoušel to integrovat do naší firmy a zatím maximální spokojenost, je to přesně to co to má být - ulehčuje to práci a komunikaci se všemi pracovními kontakty. :nerd:
od Filip Novák
David Kramný píše:Zdravím pánové,

testoval jsem pracovní síť Gettick jako tester po zhruba 2 měsíce a zde jsou některé chybějící údaje, které mám k dispozici.
Zabezpečení je pod šifrováním TSL a všechna data jsou ukládána a zálohována u Amazonu. Zabezpečení je top, protože vím, že o to mají zájem i nejmenované bezpečenostní složky z ČR.

K dispozici to je zdarma pro všechny a to s prostorem 2 GB, poté stojí cca 4 Kč/den 100 GB prostoru, což mě osobně už docela stačí, pak jsou tam ještě větší tarify.

Zkoušel to integrovat do naší firmy a zatím maximální spokojenost, je to přesně to co to má být - ulehčuje to práci a komunikaci se všemi pracovními kontakty. :nerd:

Jsem rád, že s tímto máte dobrou zkušenost, ale kam se poděla kritika?
od David Kramný
Filip Novák píše:
David Kramný píše:
Jsem rád, že s tímto máte dobrou zkušenost, ale kam se poděla kritika?

Pravda, vynechal jsem kritiku, protože to je zatím beta, takže nevím co je a není v plánu, každopádně je zde několik věcí, co mi vadí:

1. v některých sekcích mají grafiku, která není sladěná s hlavním stranou
2. Docela dlouho se po registraci načítá obsah, například já mám na gmailu 7 GB emailů a trvalo cca 30 minut, než se všechny načetly, nevím, jak to funguje na jiných webech, ale ta čekající doba byla docela úmorná
3. Občas je třeba refresh stránky, aby se načetla nová data, to přisuzuji beta verzi, tak to snad brzy opraví

Další kritiku rád napíši, jakmile bude nějaká oficiální verze.
od Matouš
Po měsíčním testu getticku jsem dospěl k následujícímu:

Nevýhody:
a) pro mě ne až tak důležitá věc, protože pracuji většinou z PC, ale věřím, že to dost lidem může vadit je absence mobilní aplikace, není zatím ani na iOS ani na Android
b) aplikace nefunguje na starších prohlížečích (odhadem 2 roky a starší) - když jsem ji otevřel, tak se prvky přes sebe překrývaly a nešlo s tím prakticky pracovat
c) bez loginu googlem některé věci nefungují, takže je ve výsledku třeba se stejně tím googlem přihlásit

Závěr:
Byl bych mnohem raději, kdyby web byl v pokročilejší fázi, abych nemusel řešit tyto chyby, ale jako nástroj jsem si ho velice oblíbil a asi to nedá úplně s něčím srovnat...takže LF na debugování
První zkušenosti:

kamarád mi poslal Gettick, ať si to vyzkouším, že to používají na projektové řízení a že to musím zkusit (řídím několik menších firem). Dostala jsem se do nějaké jejich uzavřené bety, kde mě kamarád pozval do svýh projektů, aby mi ukázal, jak to funguje. Určitě mě mile překvapila rychlost a to, že se v tom dá řídit jak projekt, tak celé firmy, umí to opravdu všechno, ALE!:

1. web je hodně tmavý, což sice šetří oči, ale osobně to moc ráda nemám a kdyby to bylo světlé, tak bych to používala mnohem raději
2. je tam dost nových věcí a funguje to všechno tak nějak jinak, což mě jako původního Outlook usera trochu (trochu dost, mátlo), ale člověk si zvekne
3. funguje až nepřirozeně rychle ve webovém prohlížeči, ale není optimalizovaný na telefon nebo jen málo, tak se tím na telefonu špatně zachází
4. jejich videohovory a sdílení obrazovek fungují dobře, ale tak jednou z pěti videohovorů je potřeba refreshnout prohlížeč, což není zrovna komfortní

Přenesla jsem si tam zatím několik projektů a budu to dále testovat, tak snad budu moci přispět ještě nějakou zpětnou vazbou :-)
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz