Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Filip Novák
Tomáš Šimek píše:Zdravím, na tomhle webu jsem se nadřel pekelně dlouho, co na to říkáte? :) http://www.real-smart.cz/

Tak tento web jsem už viděl včera a odstřelilo mě to na měsíc. Takže odepisuji až teď, protože dřív to nešlo. :)

Je to podle mého názoru vizuální cukrárna pro oko. Krásné barvy, ostré obrázky, skvěle rozmístěný text, který "dýchá", čili je kolem dostatek "oddychového" prázdného místa. Fotografie týmu jsou profesionálně vyfocené a celkový dojem je za jedna mezi realitkami.

Prostor pro zlepšení je určitě ve filtru, který (jak je vidět) musel dát spoustu práce. Zaměřil bych se na optimalizaci výšky vyhledávacího prostoru filtru a hledal způsoby, jak tuto výšku snížit. Např. tlačítko "zobrazit nemovitosti" by se dalo dát vpravo vedle filtru apod.

Obrázek

Dále bych doporučil vizuálně oddělit jednotlivé okresy, protože uvnitř nich se také dají ještě upřesňovat města a jen tak vypsané pod sebou to může splývat:

Obrázek

Můj návrh:
Na nadpisy H4 jsem dal padding-top: 14px a bloky okresů obalil novým divem s plnou šířkou s podbarvením #E5F1F7.

Obrázek

Zvážil bych vhodnost barvy písma (moc jemná šedá) při výběru z roletky a také jak to funguje při kontrastu s modrým pozadím. Použití vlasového fontu u mě lehce zaniká. Viditelné to je, ale není to kontrastní.

Obrázek
od Lukas Sousek
Web celkem ok.
Telefon - zavolejte nam - ale prokliknout na prime volani nemuzu.
Live chat - treti den to namatkove zkousim a stale nikdo. Mozna by bylo lepsi to zrusit pokud tam nejste. Vypada to potom jako dalsi nefunkcni vec.

Sympaticky mi ale moc
neni. Rekl bych tim mnozstvim textu.
Vec vkusu kazdeho proste.
od Filip Novák
Tomáš Šimek píše:Díky za názory. BTW: to vyhledávání jsme trošku upravili, tak snad je to už lepší...

Mě to přijde jako elegantní změna s tou jemnou linkou, super. To vlasové písmo ponecháváte, ok.

Jen si myslím, že je tam moc scrolování a zbytečně nevyužitý prostor. Města by se dala rozprostříd do 4 sloupců, klidně po dvou nebo po jednom. A políčko Upřesnit lokalitu je možné přesunout na další volný prostor výše a tím se uvolní místo. Velmi dramaticky dojde pak k úspoře místa na stránce a lepší scrolování.

Obrázek
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz