Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Camillus
Web se mi líbí, je čistý. Ale v okamžiku, kdy se mi načítál, byl nejprve bez dvou horních "proužků" s texturou - tedy celý v bílém - a musím říct že tak se mi líbil ještě trošku víc. Vypadal ještě čistěji a k fotografiím podle mého by se o malou trošku více hodil ( hodí se i tento a jako fotograf musím říct, že mi vaše snímky líbí ).

Co mi trošku nesedí je to "psací" písmo. Nejsem školený grafik, jen samouk a nadšenec, ale přiznám se, že se těmto druhům písma vyhýbám. A používám pokud možno minimum druhů písem. Tady mi připadá, že je fontů moc a zrovna zmíněný font bych oželel. Nesedí mi ani k tomu elegantnímu logu, co máte.

A pokud bych ještě mohl názor, zauvažoval bych o zjednodušení menu. Minimálně tak, aby nevycházel text na dva řádky.
od David Navrátil
Jediné co mi nesedí na vašem webu je to menu. Nesedí mi hlavně ten použitý font a barva textu v menu, místy se pak některé písmena ztrácí. Co se týče zalomení textu na 2 řádky, tak pokud je to ukázka vaší práce, tak bych text: ukázka mé práce zkusil dá dejme tomu poloviční velikostí a odlišnou barvou. Nebude to podle mě tak natažené do výšky.

Jinak se mi jednoduchost a kombinace barev líbí. Design je prostě pěkný, nenápadný a to co má být vidět je vidět dobře.
od Edit
Děkuji. Nad tím písmem jsem již přemýšlela a teď se mi to potvrdilo .) Pokusím se menu s pomocí zjednodušit
od Lukas Sousek
Web neni uzivatelsky vhodny pro smartphone.

A opet nesvar FB.
Kliknu na ,, Kontakt,, mam tam TRI odkazy na Facebook. Kazdy je propojen na FB pouhym proklikem. Ale vas e-mail a tel.kontakt ne. Proc?

Celkove me to nenadchlo. Spise negativni dojem z celeho barevneho konceptu a veci jiz jsem napsal nahore.
od Edit
Měla jsem na stránkách kontaktní formulář jen nefungoval. Přišla jsem možná o pár zakázek, protože nefungoval. Když tam někdo napsal ke mě na email nedošlo nic. Urgovala jsem prosila o opravu a nic. Tak jsem ho nechala raději zrušit a zakázky najednou jsou.
https://profiturbo.cz

Prosím o kritiku webu profiturbo cz - Děkuji velic[…]

www.profibusinessman.webnode.cz

Ahoj. Rad bych se jako samostatny makler odklonil […]

bukoza.eu

Zdravím, zaujímala by ma kritika nášho firemného w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz