Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Musim se priznat.... :)
Otevrel jsem web, precetl si prvni nadpis clanku a az za dalsich 15 minut jsem si vzpomnel ze ho mam vlastne zkritizovat :D
Takze ano, zaujal me, je to ctive, na telefonu celkem dobre ovladatelne.
Jsou tam nejake reklamy pod clanky ale kupodivu mi moc nevadily, mozna to je tou zvedavosti po dalsim cteni, zpravach o zviratech.

Kontak: e-mail neni propojen, nejde prokliknout, stejne jako tel. kontakt.

Redakce - tam je dost bileho misto pod redaktorem. Dlouhe rolovani.

Fotogalerie - nefunguje? Nebo tam nejsou zadne fotografie?

Na mobilnim telefonu lze lehce s webem pohybovat do stran. Ale cteni to nenarusuje.

Celkovy dojem kladny. Vazne se mi libi zamereni webu.
Suschi píše:Jsou tam nejake reklamy pod clanky ale kupodivu mi moc nevadily, mozna to je tou zvedavosti po dalsim cteni, zpravach o zviratech.

Suschi, tak to jsi mě šokoval. Reklamy, které ti nevadily, tak na to by se mohlo dát razítko (web s neškodnými reklamami) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
od Camillus
Suschi píše:Musim se priznat.... :)
Kontak: e-mail neni propojen, nejde prokliknout, stejne jako tel. kontakt.

Redakce - tam je dost bileho misto pod redaktorem. Dlouhe rolovani.

Fotogalerie - nefunguje? Nebo tam nejsou zadne fotografie?

AD. Kontakt - to je velmi dobra poznamka, dekuji za ni. Napravim.

AD. Redakce - Tam se musim priznat, ze problem je dan textem. Ma zde byt uvedena take redakcni rada a pripadni externi spolupracovnici. Ty zatim nemame a o slozeni redakcni rady se jedna. Text tam ale jiz je a pouze jsem jej udelal v bile barve.

AD. Fotogalerie - mozna myslite kategorii v menu. Nejde o galerii ale dalsi rubriku, jen zde jeste nejsou clanky. Byla vlozena proto, ze preferujeme lov s fotoaparatem a meli by zde byt clanky na dane tema. Samozrejme v duchu hlavniho tematu webu.

Co se reklam tyka. Nepopiram, ze doufame v to, ze si web na sebe alespon neco malo vydela. Bez reklan to bohuzel nejde. Mame ji proto pripravenu. Sam ji ale take moc nemusim a uz vubec ne ty moderni vyskakovaci policka , ktera jen zdrzuje. Na webu je prito jen tato

Dekuji take za potesujici hodnoceni clanku a jsme velmi radi, ze zaujaly.
Filip Novák píše:Suschi, tak to jsi mě šokoval. Reklamy, které ti nevadily, tak na to by se mohlo dát razítko (web s neškodnými reklamami) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:-D Jo inspirativní reakce :-D
David Navrátil píše:
Filip Novák píše:Suschi, tak to jsi mě šokoval. Reklamy, které ti nevadily, tak na to by se mohlo dát razítko (web s neškodnými reklamami) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:-D Jo inspirativní reakce :-D

Sorry no :D Ja reklamy nemusim. Ale tady jsem se tak zacetl o Cecilovi, dalsim lvu a nejakych kachnach ze jsem tu reklamu ani moc nezaregistroval.
Chapu ze reklama jsou penize. I tak by jich melo byt co nejmene. A kdyz uz nekde je tak at co mozna nejmin narusuje.
Web se mi lbí i co se obsahové části týče. Měl bych ale i tak pár připomínek, viz níže:

Logo
- Ikdyž je stávající logo pouze testovací, bylo by dobré pohlídat aby bylo ve středové rovině s reklamou

Barevnost
- Opět nevím, jak bude vypadat nové logo, ale nyní mi do konceptu nezapadá fialová barva.
- Od toho se odvíjí také celá barevnost webu, v patičce se fialová "pere" s šedou barvou.
- Určitě bych u obrázku zrušil zbarvení textu do fialova v případně najetí, text je pak nečitelný.  
- Celkově je tam hodně barev - oranžová, červená, modrá, tmavě modrá apod., které mi k sobě moc nesedí...

Jinak samozřejmě pěkný web postavený na pěkné šabloně, popřemýšlel bych ale o Newsmag namísto Colormag: http://themeforest.net/item/newsmag-new ... er/9512331, kde to mají kluci vyřešeno o něco lépe a Vám to případně ušetří mnoho času s customizací šablony.

Hezký večer.
od Camillus
Michael Lapčík píše:- Opět nevím, jak bude vypadat nové logo, ale nyní mi do konceptu nezapadá fialová barva.
- Od toho se odvíjí také celá barevnost webu, v patičce se fialová "pere" s šedou barvou.
- Určitě bych u obrázku zrušil zbarvení textu do fialova v případně najetí, text je pak nečitelný.  
- Celkově je tam hodně barev - oranžová, červená, modrá, tmavě modrá apod., které mi k sobě moc nesedí...

Velmi děkuji za připomínky.

Co se loga týká, je plánováno pouze dvoubarevné, černobílé

Fialová byla zvolena záměrně vzhledem ke jménu webu. Ale poznámku chápu a do jisté míry s Vámi souhlasím.
Barvy kategorii které uvádíte (oranžová, modrá, zelená aj.) jsme shodou okolností dnes zrušili. Zůstalo jen rozlišení 4 sekcí na úvodní straně webu (Rozhovory, Komentáře, Reportáže, Fotoreportáže)
Zbarvení textu po najetí na něj mi také nesedí, jen nevím, zda jde zrušit, ale podívám se na to.

Souhlasím také s tím, že šablona , kterou uvádíte má některá vylepšení. U stávající mi schází listování na starší příspěvky i třeba možnost otočit slider. Co se ale týká nákupu jiné šablony, to je v daném okamžiku komplikovanější, neboť jak to u začínajících projektů podobného typu bývá, jdou finance zejména na jiné oblasti. Do budoucna spíše zvažuji využít možnosti nechat si šablonu vytvořit přesně dle potřeb. Při přechodu na Vámi navrhovanou šablonu (byť se mi v mnohém zamlouvá) by to například dnes znamenalo předělat rozměry všech úvodních fotografií, protože zde jsou v jiných rozměrech a tak jako při změně na tuto by to celé rozložení úvodní stránky rozhodilo.

Ještě jednou děkuji za podnětné připomínky

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz