Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Camillus
http://www.akiko.cz/ webový magazín o přírodě

Akiko je nový projekt. Má jít o webový magazín zaměřený na články o zvířatech, přírodě, životním prostředí a s tím související téma (ochrana divoce žijících zvířat, odborněji laděné články o zvířatech a přírody, společnost a životní prostředí aj. ).

Jde o projekt neziskový. Využívá proto běžně dostupné prostředky.

Pracuje se zejména na obsahu, který design úvodní stránky ještě trošku změní dle záměru tvůrce šablony (nevložená reportáž vytváří nesymetrii ve spodní části, v patičce a na některých stránkách zatím není konečný text)

Logo je dočasné, pracuje se na novém. Reklamní plochy jsou zatím spíše pro testování.
od Camillus
Budu rád z váš názor a podnětné připomínky :)
od Camillus
A ještě malé doplnění. Akiko bylo kočička - koťátko, kterou bohužel zakousl volně puštěný pes. Byla zvídava, o vše se zajímala, trošku toulavá a přesně takový by měl být i tento magazín. Přinášet informace těm, kteří chtějí vědět víc o tom, co je kolem nich. Barva webu byla proto také díky tomu zvolena taková jaká je, protože i ta Akiko do jisté míry charakterizovala.
od Filip Novák
Camillus píše:A ještě malé doplnění. Akiko bylo kočička - koťátko, kterou bohužel zakousl volně puštěný pes. Byla zvídava, o vše se zajímala, trošku toulavá a přesně takový by měl být i tento magazín. Přinášet informace těm, kteří chtějí vědět víc o tom, co je kolem nich. Barva webu byla proto také díky tomu zvolena taková jaká je, protože i ta Akiko do jisté míry charakterizovala.

Takže osud webu bude podobný jako příběh Akiko? Zakousne ho volně puštěný pes? :D

Web se načítá extra dlouho, místo toho vidím asi 8 sekund jen bílou obrazovku. :roll:

Hezké obrázky, texty, je to příjemné a přehledné čtení. Není ale přeloženo dokonale do češtiny. Např. výstraha zde http://www.akiko.cz/category/cestovani/

Kód: Vybrat všeIt seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.
od Camillus
Filip Novák píše:
Camillus píše:A ještě malé doplnění. Akiko bylo kočička - koťátko, kterou bohužel zakousl volně puštěný pes. Byla zvídava, o vše se zajímala, trošku toulavá a přesně takový by měl být i tento magazín. Přinášet informace těm, kteří chtějí vědět víc o tom, co je kolem nich. Barva webu byla proto také díky tomu zvolena taková jaká je, protože i ta Akiko do jisté míry charakterizovala.

Takže osud webu bude podobný jako příběh Akiko? Zakousne ho volně puštěný pes? :D

Web se načítá extra dlouho, místo toho vidím asi 8 sekund jen bílou obrazovku. :roll:

Hezké obrázky, texty, je to příjemné a přehledné čtení. Není ale přeloženo dokonale do češtiny. Např. výstraha zde http://www.akiko.cz/category/cestovani/

Kód: Vybrat všeIt seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Tak to doufáme, že tentokrát to bude lepší. :) Mnohem lepší.

Ano, toho načítání a trošku divného načítání jsem si všiml, zkusím najít příčinu.

Jinak vím o tom, že některé moduly nejsou počeštěn, fórum nebo i počasí, to se snažíme vyřešit. Těch kategorií jsem si ale nevšiml, děkuji za upozornění :)
Web je pěkný a přehledný. Jen ty drobnosti co jsou již výše uvedeny.
Obrázky jsou pěkné, celkově to není přeplácané a jelikož toto téma zajímá i mě, tak si váš web určitě pořádně projedu a pročtu.
od Camillus
David Navrátil píše:Web je pěkný a přehledný. Jen ty drobnosti co jsou již výše uvedeny.
Obrázky jsou pěkné, celkově to není přeplácané a jelikož toto téma zajímá i mě, tak si váš web určitě pořádně projedu a pročtu.

Děkuji za postřehy a budu potom rád za názor. :)
od Camillus
Filip Novák píše:Updatujte si Wodpress, už je 4.3, máte 4.2 a s tím pomalým načítáním to může způsobovat nějaký "chytrý" plugin.

Ano, píše mi to na nástěnce. Já vždy chvilku čekám, než update provedu. Pro jistotu. Už jednou mi to trošku situaci zkomplikovalo. :) Po update jsem rovnou obnovoval ze zálohy celý web.

S tím pomalým načítáním, mám pocit že jej způsobuje slider. Dnes je tam pluginů víc (moc jich tam mít nechci, tak jen ty potřebné), ale když tam ještě téměř žádné nebyly, načítání bylo po nahrání šablony a její zprovoznění pomalejší.
Camillus píše:Po update jsem rovnou obnovoval ze zálohy celý web.

To se mi už taky stalo, když jsem chtěl updatovat Contact Form Builder 1.0.1, tak se mi smazali všechny vytvořené formuláře, takže pak šla taky záloha :D
Hodnocení blogu

Dobrý den, prosím o hodnocení blogu https://jakpop[…]

www.sawuh.cz

Dobrý den, zajímá mně zejména část "e-shop&q[…]

kritika fotokoutku - www.fotocamp.cz

Zdravím Filipe a další! :-) Rád bych Vás poprosi[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz