Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Michael Novák
Dobrý den, se svými spolupracovníky jsme se shodli na tom, že více hlav, více ví. Prosím Vás o kritiku a názory na internetové stránky http://www.nomiweb.eu. Člověk se stále učí, zvláště v tomto oboru. Děkuji
Naposledy upravil(a) Michael Novák dne 03 zář 2015, 21:55, celkem upraveno 4 x.
od Filip Novák
Slider se mi mihnul než jsem si dočetl text a dostal se do atmosféry klidného lesa, kde jsem doufal, že načerpám energii.

Možná jsem stará škola už, ale mě se prostě nelíbí jak se ty reference smršťují při přejezdu myši. Mám rád prvky čistě rozložené na stránce bez těchto animačních efektů. Ty se vždy snažím minimalizovat a pokud vyloženě nedělají WAU dojem, tak jdou do koše.

V menu máte "O mě", tady s vámi soucítím, protože já se znovu učil skloňování "mě", "mně" minulý rok tak, že jsem si to musel vytisknout a nalepit na monitor a vždy, když jsem si nebyl jistý, tak jsem mrknul. Správně to tedy je "O mně".
od Lukas Sousek
Zdravim,

to bude kratke. Pri poctu lidi pouzivajici na serfovani po netu a vyhledavani info na nem mobilni pripojeni, jste uplne mimo.
Pokud nabizite seo, weby, e-shopy, atd. a pritom vas text ani nemohu bez problemu precist, nemuzete cekat ze vasich sluzeb vyuziji.

Ten primy kontakt funguje denne v nejakou dobu? Pokud ne a jste na nem k zastizeni jen nahodne, lepsi jen odstranit - pusobi to potom na me dost zanedbane.

Ty animacni efekty jak psal pan Novak, souhlasim, navic ten efekt prekryva text.

E-mail napojeni na prokliknuti a telefon ne.

Kdo dela weby mel by myslet na to ze prave jeho web je nejvetsi reklama. A prave na nem se ma plne ukazat.
od David Navrátil
V části kde se představujete mi celkem chybí ten osobní přístup formou fotky, když se tam představujete vy. Sice za vás mluví vaše zkušenosti a práce, ale nikdo by se neměl bát ukázat ve výsledku se stejně s některými klienty setkáte.

Co se týče kontaktu, tak by tam přeci jen asi byla nejlepší uvedená doba, mě osobně by otravoval telefonát v době kdy po celém dnu u PC chci relaxovat.
od Michael Novák
Suschi píše:Zdravim,

to bude kratke. Pri poctu lidi pouzivajici na serfovani po netu a vyhledavani info na nem mobilni pripojeni, jste uplne mimo.
Pokud nabizite seo, weby, e-shopy, atd. a pritom vas text ani nemohu bez problemu precist, nemuzete cekat ze vasich sluzeb vyuziji.

Ten primy kontakt funguje denne v nejakou dobu? Pokud ne a jste na nem k zastizeni jen nahodne, lepsi jen odstranit - pusobi to potom na me dost zanedbane.

Ty animacni efekty jak psal pan Novak, souhlasim, navic ten efekt prekryva text.

Kdo dela weby mel by myslet na to ze prave jeho web je nejvetsi reklama. A prave na nem se ma plne ukazat.

Děkuji za názory :) Jen prosím vysvětlete první větu, moc jí nerozumím. Přímý kontakt funguje od 8 do 15:30h. Animační efekty zřejmě upravím, dám na Vás :) A e-mail bude na proklik. Děkuji a hezký zbytek dne
od Lukas Sousek
Michael Novák píše:
Suschi píše:Zdravim,

Děkuji za názory :) Jen prosím vysvětlete první větu, moc jí nerozumím. Přímý kontakt funguje od 8 do 15:30h. Animační efekty zřejmě upravím, dám na Vás :) A e-mail bude na proklik. Děkuji a hezký zbytek dne

Myslel jsem to tak. Ze se cim dal vice pouzivaji smartphone na serfovani po netu, online nakupy, a pod. .
A web tomu neni prilis naklonen.

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz