Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Uživatelský avatar
od Filip Novák
#247
Potom si myslím, že tu zatím není co kritizovat, nebo naopak je toho až moc, co by se dalo kritizovat. Spíš bych si počkal na nějakou ucelenější verzi ve fázi BETA. První dojem od naší party jste dostal a není moc valný, stačí takto? 8-)
Uživatelský avatar
od Mariyo
#250
Bude musieť stačiť, čakal som trochu viac konštruktívnej kritiky, ktorá by mohla posunúť stránku ďalej, ale okrem zbytočného tlačítka v hlavičke stránky to bolo všetko. Asi sa poobhliadnem po inom podobnom fóre, kde poradia i nejakí viacerí odborníci.
Uživatelský avatar
od Filip Novák
#255
Mariyo píše:Bude musieť stačiť, čakal som trochu viac konštruktívnej kritiky, ktorá by mohla posunúť stránku ďalej, ale okrem zbytočného tlačítka v hlavičke stránky to bolo všetko. Asi sa poobhliadnem po inom podobnom fóre, kde poradia i nejakí viacerí odborníci.


Pokud chcete konstruktivní kritiku s rozsáhlejším doporučením, využijte naši placenou kategorii. Kontaktujte mě přes formulář http://www.kritikawebu.cz/memberlist.php?mode=contactadmin a domluvíme se.
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz