Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Karlinho
Dobrý den,

rád bych získal zpětnou vazbu na náš e-shop http://zbrane.subrt.cz
V březnu prošel redesignem, je i mobile-friendly, má to však pár much, které budu po netdevelu chtít, nech mi opraví a vylepší.

Budu rád za každou konstruktivní kritiku ;-)
Naposledy upravil(a) Karlinho dne 18 zář 2015, 08:22, celkem upraveno 2 x.
od Lukas Sousek
Mobilni web funguje docela rychle +

V tech rubrikach je pred kazdou nabidkou zbozi text a az po srolovani jsem se dostal na zbozi, to mi tam trosku vadi. Kdyby se mi v okne ,, zbrane,, rovnou zobrazily byl bych radsi.

Kazda zbran mi vypnuje cely displej. Je tam moc volneho mista mezi nazvem, obrazek zbrane a cena. Myslim ze udelat to trosku kompaktnejsi by nemuselo byt od veci.
Po rozkliknuti jsou tam videa te konkretni veci a pridruzene doplnky, to vse je rozhazene do sirky mimo diplej.

Kontakt: je tam google maps ale s nahledem primo na obchod. Spojit to s navigaci by to chtelo lepe. A opet se tam dostanu az po rolovani.

Kliknuti ma kontaktni e-mail funguje, tak stejne propojte ta telefonni cisla. Kdyz uz nekdo ty stranky prohlizi na telefonu, mely by taky s tim telefonem plne spolupracovat.

Takze:
Moc rolovani, velka okna konkretnich produktu a text pres samotnym zbozim
hazi ten prodej az moc dolu.

Pisi jen o mobilni verzi.
od Filip Novák
První dojem je zmatek. Scrolování je moc pomalé, u delší stránky jsem si docela dobře procvičil ukazováček.

Na hlavní straně bych místo výpisu produktů z různých kategorií dal přehled kategorií tak hezky jak to máte v detailu už nějaké sekce, např. jako tady: http://zbrane.subrt.cz/zbrane/ - myslím že ty obrázkové boxíky jsou na orientaci v tak robustním eshop super.

Doporučuji posunout "nejoblíbenější výrobce" jinam, třeba do postranní lišty. Zbytečně to je na stránce, kde už si můžu vybírat. Tohle bych ale ještě doporučoval podrobit uživatelskému testování vašich zákazníků, jestli na to klikají nebo ne (jestli tak lidi vybírají, podle značky, pak to tam místo má) - zatím mi to tam jen překáží.

Obrázek
od Karlinho
Dobrý den,

děkuji za komentáře, abych se k nim vyjádřil:

1. Responzivita - vím, že tam jsou mezery, děkuji za konkrétní nedostatky. Popis oddělení je na mobilu opravdu docela problém, snad to vyřeším nějakým "zobrazit více". Scrollování je docela dost, souhlas.

2. Délka scrollování - myslíš tím např. u kategorie? Tam se defaultně zobrazí 36 produktů, můžu to zmenšit.

3. Boxíky - ty se mi taky hodně líbí, bylo s nimi taky hodně práce. Již delší dobu mám poznamenáno, že to dám i na homepage, určitě to tam najde své uplatnění.

4. Obrázky výrobců - lidi na to opravdu klikají, díky unikátní URL to pozoruji v GA. Do postranní lišty by se to určitě dát mohlo, toto je jen takový pokus, a je to na stránce přidáno ručně.

Teď jsme upravili i košík a objednávkový formulář, když by měl někdo nějakou výtku i k těmto 2 stránkám, byl bych rád :)

Děkuji moc,

Karel Hladiš
od Filip Novák
Karlinho píše:Teď jsme upravili i košík a objednávkový formulář, když by měl někdo nějakou výtku i k těmto 2 stránkám, byl bych rád :)

Myslím, že průchod košíkem je velmi precizně a jednoduše navržen. Neměnit a vydělávat :party:
od Karlinho
Filip Novák píše:
Karlinho píše:Teď jsme upravili i košík a objednávkový formulář, když by měl někdo nějakou výtku i k těmto 2 stránkám, byl bych rád :)

Myslím, že průchod košíkem je velmi precizně a jednoduše navržen. Neměnit a vydělávat :party:

Teď již ano, škoda, že jsem se do toho nepustil dřív... :-)
Monys.cz

prosím o kritiku webu http://www.monys.cz . Nebudu[…]

Stavebnice motokary

Upravil jsem domovskou stránku - díky za rady s up[…]

timto bych chtel pzadat o kritiku webu http://tax[…]

timto bych chtel pozadat o kritiku meho webu taxi […]

Free online test webu na SilaSEO.cz