Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od David Průcha
Zdravím,
už nějakou tu dobu makáme na e-shopu s vinylovými deskami a byl bych rád za nějakou tu kritiku, připomínku, nápady atd.

Odkaz:
http://vinylempire.cz/

Co máme ještě v plánu dodělat:
- Popisy ke všem kategoriím + úvodní fotky
- lišta kategorií vlevo má své mouchy
- stránka konkrétního produktu bude jinak organizována

díky za všechno :)
od Lukas Sousek
Hned logo me zarazilo. Pripomenulo mi to takove ty znacky na nebezpecny material. (Horlave chemikalie, vybusne a pod.)

Na vas e-mail se dostanu proklikem, tel. kontakt musim kopirovat a nebo opisovat. Proklik by se hodil vic.

Mate tam reklamu tu reklamu na prihlaseni a 3% slevu, ruzne oldies skupiny a pod. Pokud si rozkliknu menu (menu mi tu vasi reklamu prekryje)
Na pvni dojem me tak napadlo ze je to komercni reklama a ne vase.

Pokud rozkliknu konkretni desku, jsou tam uvedeny casy jednotlivych skladeb ale nevsiml jsem si celkoveho casu.

Minimalne na smartphone jsou jednotlive odkazy na kazdou konkretni desku celkem velke, moc rolovani (cely obsah desek je na uvodni strane).

Jinak se mi libi takovy e-shop s LP. Super vec.
od Filip Novák
Vždycky, když vidím základní PrestaShop šablonu, tak nemám co komentovat. Někomu ta jednoduchost vyhovuje, já si myslím, že díky tomu, že se nedělá unikátní design se značka ochudí o tuto možnost personalizace. :devil:
od David Průcha
Díky za připomínky,

vezmu to popořadě. Logo je trošku zabarvené mou reálnou profesí (jsem chemik) a znamená oxidující (oxidizing agent). Nemohl jsem prostě odolat.

Telefon - díky za připomínku s proklikem, snad to napravíme.

Reklama/slider - s tím překrytím se pokusím něco udělat, ale nevím. A taktéž nevím, co udělat s dojmem, že jde o reklamu konkurenčního webu.

Celkovou délku stopy desky uvedeme. Budeme přeorganizovávat všechny profily produktů.

Co se týče toho prohlížení obsahu na mobilních zařízeních, tak k nějaké optimalizaci jsme se ještě ani nepropracovali a nemáme s tím ani žádnou zkušenost. Na to asi budeme muset najít pomoc.

A nakonec ten Prestashop. Samozřejmě jsme přemýšleli o individuálním designu webu... Popravdě, je to náš úplně první pokus o nějaký funkční web/shop a už ten fakt, že to nějak funguje nás hrozně těší :). Hledali jsme nějaké ideální řešení a Prestashop byl pro nás nakonec docela elegantní/jednoduchá volba. Vlastně jsme jako vizi měli jednoduchý, čistý shop a to nám tahle šablona umožnila.
od Filip Novák
PrestaShop je jeden z nejlepších eshopů vůbec. Vyzkoušel jsem už i Magento, ale na Presta to nemá, co se týče přehlednosti a handlingu v administraci. Tak at se daří ;-)
od Camillus
To logo zaujalo i mě. Tedy tím, že mi do shopu moc nesedí. Dovolil jsem si jen tak narychlo načrtnout jednu myšlenku inspirovanou právě 70-tými lety.

Obrázek
od Camillus
Vím, že je to neumětelné. Jen mě to tak napadlo při pohledu na ten čtverec s deskou uprostřed a vzpomínce na loga zhruba ze sedmdesátých let. A navíc jsem "retro" logo ještě nezkoušel ;-)

Zdravím všechny, pár let provozuji web/blog o nak[…]

Chci si nechat poradit

Často sledují vaše videa na youtube a jaou super, […]

www.startupstart.cz

Rádi bychom Vás požádali o kritiku našeho webu! Po[…]

Livechat.cz

Rádi bychom vás poprosili o kritiku webu https://w[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz