Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

  PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Uživatelský avatar
od Rheagar
#1027
Pojďte do mě. :) Můj web: http://jakserychlenaucit.cz/

Hlavně bych chtěl zvýšit konverzi e-mailů, bohužel jsem limitován možnostmi šablony, kdyby měl někdo návrh na lepší s radostí ho přijmu.

Vím, že to spodní velké zelené tlačítko není responzivní, experimentuji s tím, jestli to vůbec nějaké e-maily sbírat může.

Na doporučení mnoha blogů jsem nainstaloval amp plugin. Bohužel se v tom moc neorientuji a amp pages téměř vůbec nekonvertují, protože blokují veškeré "sběrače e-mailů" a grafiku. Neuměl by někdo udělat pěknou amp custom vstupní page? Děkuji.

Jinak, jak byste obchodně, marketingově zlepšili celý koncept webu?
#1141
Jak to myslíš? Studenti podle tebe nejsou dobrá cílovka? Podobný business model funguje v USA nebo třeba hned vedle na Slovensku nebo v Polsku. I z vlastní zkušenosti vím, že web je schopen prodávat, jasně nejsou to astronomické částky, ale něco to vydělá. Právě proto hledám rady, které zvýší konverzní poměry.

Nebo spíše myslíš, že bych se měl zaměřit na ještě užší skupinu lidí?
#1147
Pro inspiraci bych tě navedl sem: http://www.pametauceni.cz

Cílovka je jako vždy u studentů oříškem, musíš se víc prezentovat. Já na tvém místě udělám nějakou studentskou show na youtube, nebo prostřednictvím Facebook Live. Přitáhni si studenty třeba Freebies, nebo něčím dalším ke stažení zdarma a získej si je pro svůj produkt, který jim následně prodáš mnohem lépe.

První web jsi sem už dával. Ten druhej je podobně […]

www.kontrolaojetin.cz

Odkazy po kliknutí nefungují. Fotka autora není, j[…]

Náš web - kontrola

Claim má být to první co vidím. Nyní vidím fotku m[…]

Monys.cz

Stránka na mě ze začátku blikne až mi z toho jde h[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz