Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Lukas Sousek
Nazev mi moc nic nerekl, nevedel jsem co ocekavat a z prvniho dojmu hlavni stranky take ne.
Graficky nema nic spoloecneho s tematem.

Fotky jsou moc velke, mely by se vejit na monitor tak aby je clovek nemusel rolovat.
Pri zadani mesta musim opet zpet na hlavni stranu abych mohl zvolit jine/dalsi mesto. Moznost vyhledavani mest bych ocenil po cele dobe serfovani na webu.

Pro lidi, kteri jsou na dovolene a nebo cestuji za jinym ucelem je casto mobilni pripojeni nejcastejsi volbou a vase mobilni verze stranek je nekoukatelna, absolutne.

Chybi mi neco vic o vas.

Premyslel jste take o vicejazykove verzi? Ang, Nem, Rus alespon pro zaklad.

Pri zadavani infomaci ve formulari pro kontakt.
-Volba mista a jmeno fotografa naskoci automaticky - OK
ALE je mozne zmenit jmeno fotografa a vybrat a nebo nechat tu lokaci. Takze je to hodne zmatecne.
Kazde misto by melo mit v moznosti vyberu jen ty fotografy, kteri tam opravdu pusobi.

Web pusobi trosku nedoladene, graficky je s tim moc prace pri jeho uzivatelskem pouzivani.
Pokud by jsem chtel fotgrada hned, popripade zitra, jak rychle to funguje? Jakym jazykem fotograf mluvi, tyto zasadni informace chybi.
od Lukas Sousek
Filip Novák píše:Dost mi tam chybí ceník.

Nedival jsem se na vsechny fotografy. Ale kdyz zadas Ibiza, rozkliknes tu Gypsy fotografku, uvidis tam cenik. Podle casi je to rozdelene na nejake silver, gold... nebo tak neco.
od Filip Novák
Suschi píše:
Filip Novák píše:Dost mi tam chybí ceník.

Nedival jsem se na vsechny fotografy. Ale kdyz zadas Ibiza, rozkliknes tu Gypsy fotografku, uvidis tam cenik. Podle casi je to rozdelene na nejake silver, gold... nebo tak neco.

Tak potom mi tam chybí údaj, zda cestovné náklady u toho Gold platím té Gypsy já, nebo to je taky v ceně. Hádám že se bude transportovat také, když ji mám na 2 hodiny a je tam multiple locations. Kdo jí zaplatí jízdenku? :-/
od Digi
Ze začátku jsem také chvíli přemýšlel, čeho se ten web vlastně týká. Ceník jsem našel až po chvíli hledání v patičce jako "packages". Na mě je tam až velké plýtvání místem a všechny informace hrozně roztahané. Ty fotky u fotografů by se mi líbily menší, takhle když si je chci prohlédnout, musím přejíždět nahoru a dolu. Možná by bylo dobré přidat rozklikávací FAQ někam na stránku.
od Filip Novák
Digi píše:Ze začátku jsem také chvíli přemýšlel, čeho se ten web vlastně týká. Ceník jsem našel až po chvíli hledání v patičce jako "packages". Na mě je tam až velké plýtvání místem a všechny informace hrozně roztahané. Ty fotky u fotografů by se mi líbily menší, takhle když si je chci prohlédnout, musím přejíždět nahoru a dolu. Možná by bylo dobré přidat rozklikávací FAQ někam na stránku.

Jo jak říká Digi, ten ceník je prostě ukrytý, ale bohužel mě a věřím že i další zajímá jako první. Protože jako substitut mi nebrání nic v tom zkusit kontaktovat lokální fotografy samostatně.
od David Navrátil
Web mi vůbec nic neřekne. Docela rád bych už u designu měl náznak toho co mě čeká.
Dle mého názoru je všude zbytečná dávka scrollování, zvláště v případě terms(vůbec se mi nechtělo pokračovat až najednou sem si všiml, že je tam i česká verze), kde ani nepoznám, že se tam někde nachází i verze v češtině.
Určitě by bylo dobré rozdělit web i na 2 jazyky(tedy pokud není zaměřen jen na zahraniční klientelu).
Obrázky by chtěli zmenšit.
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz