Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Na mě působí stránky příjemným dojmem. Menu je přehledné a líbí se mi mapa hned v úvodu. Stránky jsou jen trošku pomalejší, ale přikládám to zejména pomalému internetu, který zde mám.

Články samotné jsou zajímavě a čtivě psané. Pěkné jsou i fotografie, které je dopňují. Opravdu jsem si s radostí některé přečetl. Jen jsem se neubránil (s úsměvem) myšlence na francouzské autorské právo, při pohledu na fotografii z paříže

Co mi trošku chybí, je kontaktní formulář. Vím, že u tohoto typu stránky není uvedení kontaktu běžné, a ani účelné. Kontaktní formulář bych ale očekával i zde.
Zde bych asi pochválil hezký čtivý obsah, který tvoří silnou stránku webu. Ovladatelnost z menu je v pohodě, PINy na mapě z webu dělají nadstandard ve své kategorii.

Objevil jsem při kliku na špendlíček v detailu nějakou chybu. Asi není vyplněn popis, nebo se nanačetl?

Obrázek
Filipe, máte pravdu. Doplním. Technicky je asi nemožné použít více PINů v jednom textu. Například navštívím více zemí, ale PIN mohu dát pouze do jedné z nich. Nebo - navštívím východní i západní část USA, ale "špendlík" je jenom v západní části.
Dlouhe nacitani spendlikove mapy, cekal jsem co prijde v nacitacim okenku. A ejhle, mapa. Navic velmi neprakticka pro dalsi pracovani s ni.
Sirka stranky je ne dobre spolupracuji, nektere casti slov jsou mimo muj displej.
Dalsi problem je velikost textu, jsem zvykly na mensi text ale zde mam potize i ja.
Obsah sam o sobe se mi libi. Jen pro smartphone by zaslouzil jine zpracovani.
Web je pomerne cisty, davam ta plus.

Jeste poznamka k menu - abych ho videl cele musim ho posouvat doleva a doprava.

*na dvou android prohlidnute
Lukáši, děkuji za názor smartfouňáka i za "ta plus".
Moje stránka je spíše rodinného typu, tj. text posílám už v průběhu
svých cest pro cca 200 přátel a kamarádů, kteří mne znají
a tak k němu mají jiný vztah. Oni je pak přeposílají svým kamarádům.
Po návratu z cest dávám text na webovku.
Webovku si otvírají na počítačích nebo noťasech. Také kvůli fotkám.
Hold, převážně vyšší věková kategorie.
Mapy k jednotlivým deníčkům jsou pouze ilustrativní.
O smartphone úpravě neuvažuji.
To je naprosto v poradku, pokud je web takto nastaven (nedelate to pro masu lidi) a je to zamer a take pro ty zname, uplne vas chapu.

Jeste jsem si procetl par cest a je to pomerne chytlave. Preji hodne dalsich cest a vzdy bezpecny navrat domu.
Monys.cz

prosím o kritiku webu http://www.monys.cz . Nebudu[…]

Stavebnice motokary

Upravil jsem domovskou stránku - díky za rady s up[…]

timto bych chtel pzadat o kritiku webu http://tax[…]

timto bych chtel pozadat o kritiku meho webu taxi […]

Free online test webu na SilaSEO.cz