Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od Digi
Já třeba na první pohled nechápu, k čemu stránka vůbec slouží (a nad druhý pohled taky ne :-D ) Tohle bych měl dle mého názoru zjistit po návštěvě webu okamžitě a zvlášť v případě, že chcete, abych se zaregistroval (ale možná je to jen můj případ). Navíc ta velká podoba s Facebookem na mě nepůsobí důvěryhodně. Spíše to ve mě vyvolává pocit, že někdo chce získat moje přhlašovací údaje k Facebooku :-D
od Lukas Sousek
Ja tedy nevim k cemu web slouzi.
Zadne podstatne informace tam nejsou. Navic pro overeni jsou ty cisla a text na obrazcich nekdy hodne tezce citelne az necitelne.
Web na me pusobi jako nedokonceny.
Nema zadny koncept na uvodni strane. :/
od ondra31
Je nejaka obecna rada kam tento web posunout dal nebo je k nicemu?

Je pro Vas zajimave podilet se na tomto webu 50% ze zisku?
od Lukas Sousek
Ja myslim ze otazka je jaka je vase predstava a za jakym ucelem, s jakou vizi jste zalozil ten web? Kam ho chcete dostat. Jake jsou vase predstavy?
od Filip Novák
ondra31 píše:Je nejaka obecna rada kam tento web posunout dal nebo je k nicemu?
Je pro Vas zajimave podilet se na tomto webu 50% ze zisku?

Zajímavé dvě otázky, které vedou k ještě více otázkám.

Zrovna u sebe nemám křišťálovou kouli, ale stejně nechápu, proč se ptáte nás, zda je projekt k něčemu. Přece jako majitel, máte o této věci mnohem více informací (zejména ze statistik, které vlastníte). Zda daný projekt rezonuje s veřejností a lidi jej chtějí poznáte lépe Vy, než my.

Nabídka 50% podílu na zisku je myšleno jak? Jedná se o projekt kde ještě není vůbec žádný zisk? Pokud ano, zajímalo by mě jaký a jakým způsobem se zisk generuje. Pokud to jsou neveřejné údaje, kontaktujte mě do zpráv.
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz