Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
od ZdenekD
Davide, měl byste pro mě tipy, jak zapracovat na YouTube kanále? Kde jste čerpal ve Vašich začátcích?
Já si prošel materiály od samotného Youtube, zvládnul akademii pro začátečníky a nyní hledám další způsoby, jak se vzdělat a zlepšit návštěvnost kanálu.
od David Navrátil
ZdenekD píše:Davide, měl byste pro mě tipy, jak zapracovat na YouTube kanále? Kde jste čerpal ve Vašich začátcích?
Já si prošel materiály od samotného Youtube, zvládnul akademii pro začátečníky a nyní hledám další způsoby, jak se vzdělat a zlepšit návštěvnost kanálu.

Já osobně YT projekt aktuálně vedu, ale čistě ze stránky kdy komunikuji s firmami, které se zapojují do našich projektů. V začátcích zatím jsem také. Ale co jsem odpozoroval a dostal tipy, tak většina stojí na kvalitě kanálu. Co se grafiky týče, tak dle mého názoru je tahle věc u vás v pořádku.

Další je mít facebookovou stránku(youtube je sice velký, ale pořád komunikace jde hlavně přes facebook a je mnohem jednodušší tam videa šířit). Jde o to, že youtube zobrazí videa jen lidem v oblasti ze které vysíláte, kdybych bydlel v zahraničí a neměl na vás odběr, tak se horko těžko vaše video dostane ke mě.

Dále bych poradil používat http://ask.fm/ sice pěkně vysvětlujete, ale sem tam někdo může mít nějaký dotaz a na ask vám ho může napsat. poté bych odpovídal na konci vašich videí na dotazy z asku( na ty nejzajímavější a na ty méně zajímavé přímo na stránce ask.fm). Ask je opět nejlepší hodit do informací o videu(pokaždé můžete vytvořit ask na dané téma) a na váš případný facebook. Příjemně vystupujete a dle mého by vám větší práce s lidmi jen a jen přidala.

A poslední tu máme samotné video. Lidé jsou za poslední dobu rozmazlení, tudíž i od "vlogů" čekají super kvalitu(jejich svět je v 1920x1080(60fps) :-D ) a hlavně kvalitní zvuk. Image máte dobrou a já se rád na vaše videa podíval. Teď jde jen o to je více dostat mezi lidi.

Bohužel jak říkám, já aktuálně čerpal z rad a tipů co jsem dostal + z toho co aplikuji na náš projekt. Jelikož dotazů na rady je vážně spousta, tak na to téma budeme rozjíždět sérii videí kde se budeme krok po kroku tímto zabývat a jelikož nejsem tolik zkušený, tak zhotovím pouze scénáře a obstarám ask. Zbytek budou odpovídat na daná témata lidé co točí minimálně 4 roky a mají spousty odběratelů.
od ZdenekD
Díky, to mě těší! Zítra máme schůzku ve firmě i nad tímto, tak určitě probereme zpětnou vazbu, vážím si Vašeho času, že jste si vše prohlédli a věnovali se tomu! Děkuji....

P.S.: Včera jsem vypustil nové video - https://www.youtube.com/watch?v=8MCQqV2ZAAk :) každopádně zvuk už jsem tam zkoušel čistit více přes AudaCity, ale nehráno je to pořád stejně z mobilu, takže to nebude o moc lepší. Nicméně v sobotu točíme další kusy, už přes jinou techniku, tak uvidíme
od ZdenekD
Ještě jednou chci poděkovat - zpětná vazba získaná zde je pro mne velice cenná a tento portál určitě doporučím dále. Držím Vám moc palce, ať se to podaří rozběhnout a určitě se vrátím!

Díky, jste profesionálové,

Zdenek
od David Navrátil
ZdenekD píše:Ještě jednou chci poděkovat - zpětná vazba získaná zde je pro mne velice cenná a tento portál určitě doporučím dále. Držím Vám moc palce, ať se to podaří rozběhnout a určitě se vrátím!

Díky, jste profesionálové,

Zdenek

Rádo se stalo. Přeji vám hodně štěstí a určitě budu váš youtube kanál dále sledovat :-)

webovw stranky nabizejici služby v oboru http://dr[…]

Stavebnice motokary

Vidím, že došlo k úpravě stránky. Celkem pěkné. Tu[…]

Web POD-PLOT.CZ

Chápu, je to tedy čistě B2B produkt. Pak bych to t[…]

www.sawuh.cz

Ok tak ať se zamyšlení podaří prosadit do praxe. […]

Free online test webu na SilaSEO.cz