Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Další zpětná vazba.

Nerozumím té dobírce:

Kód: Vybrat všePokud si přejete zaslat zásilku na dobírku, vyplňte částku.
Někteří přepravci nepodporují dobírku při zaslání více balíků.

Mám to chápat tak, že dobírku si stanovuji já sám? Není to náhodou poplatek právě instituci, která dobírku vybírá? Nebo tam mám zadat cenu zásilky? Jak to funguje mi není jasné.
Další problém jsou ceny. Rozvor po Brně od Vámi nabízeného řešení přes GLS za 99 Kč se mi zdá přestřel, pakliže Česká pošta to má podstatně levněji, myslím že kolem 82 Kč s DPH.

Navíc mi chybí informace, zda vidím cenu s DPH, nebo bez DPH. ;-)
Filip Novák píše:Mám tu první chybku:

Obrázek

Nejde kliknout na křížek, ani nevím jakou tam má úlohu.

Křížek je pro smazání zásilky (dá se přidat několik balíků, pak je to červené) - upravíme to, aby při jednom balíku smazalo alespoň parametru daného balíku.

Filip Novák píše:Mám to chápat tak, že dobírku si stanovuji já sám? Není to náhodou poplatek právě instituci, která dobírku vybírá? Nebo tam mám zadat cenu zásilky? Jak to funguje mi není jasné.

No popravdě nechápu otázku :-) Dobírka je částka, kterou vybere přepravce u adresáta a my ji zašleme odesílateli. Proto si ji samozřejmě zadáváte.
Filip Novák píše:Další problém jsou ceny. Rozvor po Brně od Vámi nabízeného řešení přes GLS za 99 Kč se mi zdá přestřel, pakliže Česká pošta to má podstatně levněji, myslím že kolem 82 Kč s DPH.
Navíc mi chybí informace, zda vidím cenu s DPH, nebo bez DPH. ;-)

Porovnáváte službu dotovanou státem (takže se na ni v podstatě všichni složíme) bez možností sledování, s nutností jít na poštu a to nemluvíme o lístku do schránky pro příjemce. Tady je ceník porovnatelné služby Balík do ruky, ke kterému se ještě připočte 30 Kč za vyzvednutí u vás doma.
Děkuji za upozornění na chybějící údaj o DPH v cenících, přidáme. :angel:
Filip Novák píše:Asi jsem natvrdlej :-/ , zkuste mi prosím popsat zcela polopatě, jak to funguje s tou dobírkou. Detailně komu z peněženky odchází penízky, jak dlouho se na to čeká, apod.

Chcete něco poslat, ale příjemce vám nepošle peníze za zboží dopředu. Místo toho pošlete balík na dobírku. Kurýr mu přiveze balík, on zaplatí kurýrovi. Cca za 3 dny vám na účet tyto vybrané prostředky vyplatíme.
Miroslav Michalko píše:
Filip Novák píše:Asi jsem natvrdlej :-/ , zkuste mi prosím popsat zcela polopatě, jak to funguje s tou dobírkou. Detailně komu z peněženky odchází penízky, jak dlouho se na to čeká, apod.

Chcete něco poslat, ale příjemce vám nepošle peníze za zboží dopředu. Místo toho pošlete balík na dobírku. Kurýr mu přiveze balík, on zaplatí kurýrovi. Cca za 3 dny vám na účet tyto vybrané prostředky vyplatíme.

Jak funguje dobírka chápu, ale nechápu, tu peněžní transakci, proč by jste Vy měli vybírat dobíku a posílat mně na účet, nebere si dobírku náhodou dopravní služba, za to, že mají administrativu navíc právě kvůli vypisování dobírky?
Filip Novák píše:
Miroslav Michalko píše:

Jak funguje dobírka chápu, ale nechápu, tu peněžní transakci, proč by jste Vy měli vybírat dobíku a posílat mně na účet, nebere si dobírku náhodou dopravní služba, za to, že mají administrativu navíc právě kvůli vypisování dobírky?

Pletete si dobírku s poplatkem za dobírku.
Zapni psa

Dobrý den, náš web prezentuje naše kynologické c[…]

Žádost o kritiku webu

Ahoj, věnuji se tisku fotografií, web http://www.t[…]

Web POD-PLOT.CZ

Ahoj kritikové! Prosím Vás zkušené o kritiku tohot[…]

Ahoj, snad to nebude brát úplně jako vtip, ale dá[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz