Nevíš už co zlepšit?

Získej zpětnou vazbu pro svůj web

PŘIDAT WEB ZDARMA Kritika webu maskot Kritika webu planeta
Založte nové téma pro kritiku svého webu. TIP: Do názvu tématu i do popisu dejte doménu webu. Ostatní pak snadno rozliší, čeho se kritika týká a získáte tak více hodnocení.
Ahoj,

těším se na kritiku našeho webu Zaslat.cz, který nabízí služby ověřených přepravců na jednom místě, za nižší ceny a bez minimálních objemů. Služba je určena koncovým zákazníkům i menším obchodníkům a eshopům. Vyhledáme nejlevnější i nejrychlejší přepravu malé i nadrozměrné zásilky, po městě, ČR nebo do zahraničí. Je čas ukázat, že neexistuje jenom Česká pošta ;-)
Jestli se někdo věnujete i affiliate, neváhejte mrknout i na Partnerský program. Dali jsme si na něm záležet.
Web je dělaný kompletně v naši režii, inhouse kodování, grafika, SEO, marketing a vůbec, určitě je hodně co vylepšit, o mnohém už vím :-). Nebráníme se ani profi "kritice" a postřehům, jak se vydat dál.
Děkuji všem.
Chybi vam web pro mobilni pripojeni. Napr. zadavani v hledani je spise utrpeni.

Celkove se to dlouho nacita, prilis mnoho rolovani, kdyz uz tam mate to tlacitko ,, menu ,, vyuzil bych toho vice.

U online chatu pisete ze odkaz najdu v pravem dolnim rohu, nic jsem nenasel. Bud jsem to prehledl a nebo je mozne ze to neni pravy dolni roh?

Foto slecny/pani v tom kontaktu na vas (chat, e-mail, tel,...) Tmave pozadi, pani se sice usmiva ale celkove ponure. Spise bych si tam predtavoval nekoho s mikrofonem u pusy, sediciho u monitoru a stejne usmevaveho, svetle prostredi.

Web mi celkove prijde trosku preplneny, coz ubira ucelovosti.
Zjednodusit a prizpusobit vic zakaznikum.
Děkuji.
Moc nechápu to "zadávání ve vyhledávání", resp. web je plně responzivní ( i když dokonalé to určitě není). Informací je tam někdy až moc, to se shodneme, trošku jsme teď obětovali UX za SEO :(
Live chat je skutečně vpravo dole, ale teď je chvilku deaktivován, dobrá trefa :-D
Děkuji za postřeh s fotem, je to zbytečně ponuré, chtěli jsme autencitu a ne ala stock foto s mikrofonem u pusy, ale zkusíme novou a svěžejší fotku.
Nemuzu to uz najit ale narazil jsem na nejake zadavani zasilky a to bylo celkem nedobre ovladatelne na androidu. Jeste na to kouknu.

Libi se mi ze myslite i na statni svatky v zahranici. I kdyz am mate dva odkazy za sebou. Jeden v cestine, druhy v anglictine. Neni ten anglicky trosku nadbytecny, kdyz je stranka v cestine?
Pravda, asi trošku duplicitní. Ale hlavně to už brzo bude přímo v systému, alespoň pro EU krajiny. Kdyby někdo znal nějaký univerzální formalizovaný zdroj svátků po světe, budu happy 8-)
A v Jak to funguje je jenom obrázek, ani mě nenapadlo, že by na to někdo klikal :-) Alespoň dáme na obrázek odkaz... Díky
Miroslav Michalko píše:Web je dělaný kompletně v naši režii, inhouse kodování, grafika, SEO, marketing a vůbec, určitě je hodně co vylepšit, o mnohém už vím :-). Nebráníme se ani profi "kritice" a postřehům, jak se vydat dál.
Děkuji všem.

Zkuste mi popsat co je myšleno, že je web dělaný "kompletně ve vaší režii".

Znamená to, že jste celý web od nuly naprogramovali sami? Nebo jste si jej objednali od nějaké agentury aby jej zpracovala a tuto práci jste zaplatili?
Filip Novák píše:Zkuste mi popsat co je myšleno, že je web dělaný "kompletně ve vaší režii".

Znamená to, že jste celý web od nuly naprogramovali sami? Nebo jste si jej objednali od nějaké agentury aby jej zpracovala a tuto práci jste zaplatili?

Celý web je od nuly naprogramovaný námi, postavený na frameworku YII (aktuálne 2), výber přepravců, grafika, texty, SEO, marketing, proste úplne všechno inhouse. Snad kromě loga, se kterým nám pomáhal šikovný klučina Martin Chroboczek.
Proč taková otázka? :-)
Miroslav Michalko píše:
Filip Novák píše:Zkuste mi popsat co je myšleno, že je web dělaný "kompletně ve vaší režii".

Celý web je od nuly naprogramovaný námi, postavený na frameworku YII (aktuálne 2), výber přepravců, grafika, texty, SEO, marketing, proste úplne všechno inhouse. Snad kromě loga, se kterým nám pomáhal šikovný klučina Martin Chroboczek.

Zeptám se ještě jednou. Nebyla použita žádná šablona jako předloha? :nerd:
Je tam až moc prvků z PORTO TEMPLATE na to, abych si dovolil prohlašovat, že to je z gruntu dělané inhouse: http://preview.oklerthemes.com/porto/4.1.1/index.html

Nepopírám, že na té šabloně jste provedli množství změn (programování věřím, že je unikátní), ale pokud je na první pohled zcela jasné, co to je za šablonu (navíc jedna z nejznámějších), je dost přes čáru prohlašovat, že grafiku i vše jste dělali in-house. :mad:
Filip Novák píše:
Miroslav Michalko píše:

Zeptám se ještě jednou. Nebyla použita žádná šablona jako předloha? :nerd:
Je tam až moc prvků z PORTO TEMPLATE na to, abych si dovolil prohlašovat, že to je z gruntu dělané inhouse: http://preview.oklerthemes.com/porto/4.1.1/index.html

Nepopírám, že na té šabloně jste provedli množství změn (programování věřím, že je unikátní), ale pokud je na první pohled zcela jasné, co to je za šablonu (navíc jedna z nejznámějších), je dost přes čáru prohlašovat, že grafiku i vše jste dělali in-house. :mad:

Samozřejmě jsme vycházeli z Porto šablony, nenapadlo mě, že se ptáte na to. Otázka byla, jestli jsme to zadali agentuře :-) Dělat všechno do poslední ikony se mi zdá u menších startupů ztráta času.
Jestli byla otázka směrovaná takhle, tak ano, u vizuálu frontendu jsme vycházeli ze šablony.
První web

Ahoj, měla jsem za úkol vytvořit svůj první web. T[…]

Dobrý den, prosím o kritiku našeho webu sportjim.c[…]

Caffit Energy Booster

Pěkný den přeji, posílám ke kritice náš produktov[…]

Free online test webu na SilaSEO.cz